Wysyłka 24 h
srebrna-moneta-one-love-1-uncja-2024-rewers2
srebrna-moneta-one-love-1-uncja-2024-awers
srebrna-moneta-one-love-1-uncja-2024-rewers
srebrna-moneta-one-love-1-uncja-2024-opakowanie
srebrna-moneta-one-love-1-uncja-2024-opakowanie2

Specyfikacja

Grubość:
3,50 mm
Metal:
Srebro 999
Nominał:
1 AUD
Waga:
1 uncja (1 oz)
Średnica:
40,90 mm
Kraj pochodzenia:
Australia
Rocznik:
2024
Wysyłka:
24 h
Nakład:
5 000
Producent:
The Perth Mint

Powiązane produkty

Srebrna moneta One Love 1 uncja 2024 - wysyłka 24 h!

Produkt dostępny
Wysyłka: 24 h
329,00 zł

Dostępna liczba: 18 szt.

Ilość

Promocja Mennica
 

Opis srebrnej monety One Love 1 uncja 2024

Wykonana z czystego srebra o próbie 999, moneta One Love to pięknie zaprojektowany hołd dla miłości, który sprawi ukochanej osobie ogromną radość. Wyrób udekorowany został znakiem nieskończoności, co ma podkreślić trwałość uczucia.

Wygląd srebrnej monety One Love 1 uncja 2024

Uosabiając miłość, pokój i harmonię, artystyczny wzór monety na rewersie obejmuje dwa gołębie, dekoracje kwiatowe oraz pozłacany symbol nieskończoności. Oprócz znaku mennicy w Perth, w projekcie znajdują się romantyczne napisy „two hearts • two lives” oraz „One Love”. 

Na awersie monety zamieszczono portret Jego Królewskiej Mości Króla Karola III według projektu Dana Thorne'a oraz nominał monety. 

Rys historyczny 

Istnieją różne symbole miłości, które przenikają kulturę i sztukę na całym świecie. 

Serce, proste w swoim kształcie, a jednocześnie pełne głębokich emocji, jest jednym z najbardziej uniwersalnych symboli uczucia i romantyzmu. 

Gołębie, symbole pokoju i harmonii, kojarzą się z romantycznymi momentami, wprowadzając subtelny symbol miłości przy różnych uroczystościach. 

Kwiaty, szczególnie róże, emanują delikatnością i pięknem, stając się nieodłącznym symbolem wyrazu miłości i szacunku. 

Motyl, symbol transformacji, przypomina o delikatności i pięknie uczucia, które potrafi przemieniać się i wzrastać. 

Symbol nieskończoności, wyrażony jako wieczna pętla, reprezentuje nieustającą więź oraz wieczne uczucie, które trwają bez końca. 

Pierścień, znak wierności i zobowiązania, staje się manifestem gotowości do wspólnej przyszłości, w której miłość jest fundamentem. 

Te wszystkie symbole, bogate w znaczenia i historię, przynoszą ze sobą uniwersalne uczucia, które przemawiają do serc ludzi na całym świecie.

Producent

Mennica w Perth, leżąca nad rzeką Swan, to najstarsza działająca mennica w Australii, założona w 1899 roku. Obecnie jako jedna z najważniejszych mennic na świecie, przerabia ponad 60% australijskiego złota i należy do australijskiego rządu. Znana jest z precyzji i dbania o doskonałość, które pozwalają na tworzenie najwyższej jakości wyrobów kolekcjonerskich. Eksportuje produkty do ponad stu krajów. The Perth Mint co roku wydaje różnego rodzaju monety bulionowe i kolekcjonerskie oraz sztabki, które stanowią prawny środek płatniczy. Prezentują one wyjątkowe dla Australii motywy, będące symbolem tego kraju. Do oryginalnych projektów angażowani są różnorodni i znani twórcy. 

Wyroby z Perth cieszą się dużym uznaniem zarówno wśród inwestorów, jak i kolekcjonerów na całym świecie.

Przy większych zamówieniach istnieje możliwość negocjacji cen.

Ponieważ występują częste wahania kursowe metali szlachetnych, wymagamy, aby zamówienie zostało opłacone i zaksięgowane w ciągu 1 dnia roboczego.

Termin wysyłki zamówienia wynosi 1 dzień roboczy w przypadku towarów oznaczonych jako "Wysyłka 24h" lub do maksymalnie 15 dni roboczych w przypadku pozostałych towarów. Termin wysyłki liczony jest od momentu zaksięgowania wpłaty.

Informujemy, że w przypadku zakupienia towarów w wysyłce 24h oraz do 15 dni roboczych w jednym zamówieniu, towary zostaną wysłane w ciągu 15 dni roboczych. Jeśli chcą Państwo otrzymać zamówienie szybciej, prosimy o rozdzielanie zamówień w wysyłce 24h oraz tych w wysyłce standardowej.

Zdjęcia prezentowane na stronie są przykładowe. Produkty mogą różnić się od prezentowanych zdjęć. W przypadku monet, w sprzedaży znajdują się monety z obecnego rocznika lub roczników poprzednich.

Sztabki i monety oferowane przez Mennicę Skarbową są produktami pochodzącymi z renomowanych mennic zrzeszonych w London Bullion Market Association m.in.: Heraeus, Argor Heraeus, Valcambi, Metalor, C.Hafner, Perth Mint, Münze Österreich, PAMP, Umicore, Rand Refinery, UBS, Degussa lub innych emitentów wymienionych w parametrach produktu. Wyjątek mogą stanowić towary wchodzące w skład tzw. złota i srebra niesortowanego. Wybór producenta sztabek dokonywany jest losowo na etapie realizacji zamówienia i uzależniony jest od aktualnych stanów magazynowych Spółki.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.