Wysyłka 24 h
srebrna-moneta-kanadyjska-puma-1-oz-awers
srebrna-moneta-kanadyjska-puma-1-oz-rewers

Specyfikacja

Metal:
Srebro 999
Nominał:
5 CAD
Waga:
1 uncja (1 oz)
Kraj pochodzenia:
Kanada
Rocznik:
Losowy
Wysyłka:
24 h
Producent:
The Royal Canadian Mint

Powiązane produkty

Srebrna moneta Zew Natury: Puma 1 uncja – wysyłka 24 h!

Produkt dostępny
Wysyłka: 24 h
155,00 zł

Dostępna liczba: 42 szt.

Ilość

Promocja Mennica
 

Srebrna moneta Kanadyjska Puma pochodzi z serii "Canadian Wildlife Coin Series" emitowanej przez kanadyjską mennicę Royal Canadian Mint w latach 2011-2013. Monety z tej kolekcji przedstawiają dzikie zwierzęta. W skład kolekcji wchodzi 6 monet: Wilk i Grizzly z roku 2011, Puma i Łoś z 2012 oraz Antylopa i Bizon leśny emitowane w 2013.

Prezentowana moneta przedstawia pumę – jednego z najbardziej niebezpiecznych drapieżników w Kanadzie. Wykonana jest ze srebra najwyższej próby, wydobywanego w Kanadzie.

WYGLĄD MONETY

Na rewersie widnieje wizerunek zwierzęcia, napis „CANADA”, a także informacje o próbie i wadze kruszcu.

Awers monety zdobi popiersie królowej Elżbiety II. Umieszczono na nim także podpis „ELIZABETH II”, nominał i rok wydania.

Przy większych zamówieniach istnieje możliwość negocjacji cen.

Ponieważ występują częste wahania kursowe metali szlachetnych, wymagamy, aby zamówienie zostało opłacone i zaksięgowane w ciągu 1 dnia roboczego.

Termin wysyłki zamówienia wynosi 1 dzień roboczy w przypadku towarów oznaczonych jako "Wysyłka 24h" lub do maksymalnie 15 dni roboczych w przypadku pozostałych towarów. Termin wysyłki liczony jest od momentu zaksięgowania wpłaty.

Informujemy, że w przypadku zakupienia towarów w wysyłce 24h oraz do 15 dni roboczych w jednym zamówieniu, towary zostaną wysłane w ciągu 15 dni roboczych. Jeśli chcą Państwo otrzymać zamówienie szybciej, prosimy o rozdzielanie zamówień w wysyłce 24h oraz tych w wysyłce standardowej.

Zdjęcia prezentowane na stronie są przykładowe. Produkty mogą różnić się od prezentowanych zdjęć. W przypadku monet, w sprzedaży znajdują się monety z obecnego rocznika lub roczników poprzednich.

Sztabki i monety oferowane przez Mennicę Skarbową są produktami pochodzącymi z renomowanych mennic zrzeszonych w London Bullion Market Association m.in.: Heraeus, Argor Heraeus, Valcambi, Metalor, C.Hafner, Perth Mint, Münze Österreich, PAMP, Umicore, Rand Refinery, UBS, Degussa lub innych emitentów wymienionych w parametrach produktu. Wyjątek mogą stanowić towary wchodzące w skład tzw. złota i srebra niesortowanego. Wybór producenta sztabek dokonywany jest losowo na etapie realizacji zamówienia i uzależniony jest od aktualnych stanów magazynowych Spółki.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.