Monety prezentowe

ilość znalezionych towarów: 7

REGULAMIN PROMOCJI DZIEŃ DZIECKA 2020

Promocja trwa od 25.05 do 01.06 br. lub do wcześniejszego wyczerpania zapasów i obejmuje srebrne monety prezentowe. Ceny towarów zostały już obniżone o rabat w wysokości 10%. Promocja obowiązuje w kanale online na stronie www.MennicaSkarbowa.pl oraz w punktach stacjonarnych. Oferta nie łączy się z innymi promocjami ani kodami rabatowymi.

Wykorzystujemy pliki cookies, sygnały nawigacyjne i podobne technologie do analizowania ruchu w witrynie, a także profilowania oraz targetowania treści i reklam. Informacje o tym udostępniamy firmom: Facebook, Google i SalesManago, czyli naszym partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana. Więcej
W zakresie, w jakim uzyskane informacje mogą zostać uznane za Twoje dane osobowe, jesteśmy ich Administratorem (Mennica Skarbowa S.A.).
Zamknij
pixel