WIESZ, ŻE ISTNIEJE AŻ KILKADZIESIĄT SPLOTÓW ŁAŃCUSZKÓW?

Nie sposób ich zliczyć. Niektóre są bardzo proste, niektóre fantazyjne. Te proste stanowią idealną bazę dla zawieszek. Te bardziej ozdobne najlepiej prezentują się same. Który wybrać?

ŁAŃCUSZKI Z ZAWIESZKĄ

Z zawieszką najlepiej prezentują się proste, minimalistyczne łańcuszki. Jeżeli chcesz kupić łańcuszek, który będziesz nosić z zawieszką, najlepszy i najbardziej uniwersalny splot to linka, zwana również wężem lub żmijką. Linka jest delikatna, kobieca i subtelna, a co najważniejsze, pasuje do niemalże każdego wisiorka. Z zawieszkami dobrze będzie prezentował się też splot kostka, ankier, rolo lub kordel, jednakże nie do każdego wisiorka będą one pasować.

łańcuszki z zawieszką

 

ŁAŃCUSZKI BEZ ZAWIESZKI

Delikatne, minimalistyczne łańcuszki jak linka czy kostka są świetnym tłem dla zawieszki, ale nie prezentują się zbyt efektownie same. Jeżeli masz ochotę na łańcuszek, który będziesz nosić bez dodatkowych ozdób, wybierz taki, który sam w sobie jest dekoracyjny. Wybór takich łańcuszków jest ogromny. Splot gucci, mona lisa, singapur, lisi ogon, bizantyjski, to tylko niektóre z możliwości. Bez zawieszki doskonale prezentuje się też wcześniej wspomniany kordel.

Wymienione sploty są bardzo dekoracyjne i kobiece. Jeżeli jednak wolisz bardziej zdecydowane dodatki o nieco męskim charakterze, wybierz grubszy łańcuszek o splocie pancerka, figaro, a nawet ankier lub rolo. Łańcuszki te to też idealne propozycje dla mężczyzn.   

łańcuszki bez zawieszki

 

Jeżeli masz wątpliwości, jaka długość łańcuszka będzie dla Ciebie najlepsza, wyjaśniamy tę kwestię w tym wpisie.


Powiązane produkty

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.