Metale szlachetne i diamenty zawsze budziły pożądanie i wciąż są owiane wieloma tajemnicami. Za murami podziemnych skarbców „Domu pod Orłami” w Warszawie dzieją się niesłychane rzeczy…

Jacek Jakubiuk, ekspert w branży metali szlachetnych i diamentów, finansista i przedsiębiorca, a obecnie dyrektor ds. rozwoju biznesu Mennicy Skarbowej S.A., zdradził sekrety, które tak długo skrzętnie ukrywano.

Pan Jakubiuk zaczął spotkanie od przedstawienia Mennicy Skarbowej oraz produktów, które można zakupić za jej pośrednictwem. Sztabki złota i srebra, monety inwestycyjne i uszlachetniane czy diamenty to dobra luksusowe, o których uczestnicy spotkania nie tylko mogli usłyszeć, ale również zobaczyć je na własne oczy i dotknąć.Dyrektor ds. rozwoju biznesu rozwiał wszelkie wątpliwości związane z budowaniem portfela inwestycyjnego, co wzbudziło wśród zgromadzonych bardzo duże zainteresowanie. Podpowiedział także jakimi ciekawymi prezentami mogą być metale szlachetne czy diamenty.


Nie zapomniał przy tym o biżuterii, którą można sprzedać w każdym oddziale Mennicy, ani o wyjątkowej, odświeżonej biżuterii vintage, którą mają w ofercie nasze oddziały.

Pan Marcin Rosół, asystent sprzedaży w oddziale Mennicy Skarbowej w Rzeszowie, pokazał jak sprawdzić autentyczność złota za pomocą kwasów i kamieni probierczych, a także przedstawił 5 prostych sposobów, jak nie dać się oszukać przy zakupie kruszcu.

Uczestnicy spotkania chętnie zagłębiali się w tajniki badania metali szlachetnych, dotąd nie zdając sobie sprawy, jakie niebezpieczeństwa czyhały na nich przy zakupie kruszcu w niesprawdzonych miejscach.Na zakończenie spotkania odbyło się losowanie nagrody ufundowanej przez Mennicę Skarbową S.A. Butelka wyjątkowego trunku z unoszącym się w niej 22-karatowym, jadalnym złotem trafiła w ręce Pana Jana. Serdecznie gratulujemy!

Powiązane produkty

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.