PRZYSTANEK BYDGOSZCZ, CZYLI NOWY ODDZIAŁ

25 marca otworzyliśmy kolejny Oddział Mennicy Skarbowej. Tym razem zawitaliśmy do Bydgoszczy, dzięki czemu jesteśmy bliżej mieszkańców województwa kujawsko-pomorskiego. To już szesnasty punkt, gdzie można zapoznać się z naszą ofertą i pierwszy, jaki otwieramy w tym roku.

Znacząca część naszych Klientów wybiera zakupy online, jednak wiemy, że dla wielu z nich możliwość rozmowy z doradcą twarzą w twarz i zobaczenia produktu na żywo przed jego zakupem jest kluczowa. Właśnie z myślą o nich otwieramy kolejne Oddziały stacjonarne, gdzie czeka nie tylko oferta złotych i srebrnych sztabek i monet oraz diamentów, ale także nasi specjaliści, którzy służą doradztwem w zakresie alternatywnych sposobów na dywersyfikację portfela inwestycyjnego. Z pewnością odpowiedzą na wszystkie inwestycyjne pytania, kompleksowo przedstawią ofertę i dopasują wybór produktów do posiadanego budżetu.

Nasze Oddziały to także miejsca odbioru zamówień złożonych online oraz możliwość sprzedaży posiadanego złota i srebra. Mennica Skarbowa prowadzi skup złota i innych metali szlachetnych w różnej postaci, które można przynieść do wyceny do wszystkich naszych punktów.

Mennica Skarbowa oferuje swoje usługi online za pośrednictwem stron MennicaSkarbowa.pl i Skup.zlota.pl, a także w szesnastu punktach stacjonarnych w całej Polsce. Flagowy punkt mieści się w siedzibie firmy w Warszawie. Zapraszamy także do Krakowa, Wrocławia, Poznania, Gdańska, Katowic, Łodzi, Rzeszowa, Białegostoku, Lublina, Zielonej Góry, Kielc, Kalisza i oczywiście Bydgoszczy na ulicę Fordońską 2 – czekamy w Arkada Business Park na 3. piętrze.


Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.