CO WIĘKSZOŚĆ PAR MŁODYCH CHCIAŁABY DOSTAĆ W PREZENCIE?


Najczęściej gotówkę. Nie znam pary młodej, która mówiąc o kosztach swojego wesela nie powiedziałaby: „zwróciło się”. Wesele to tak duży wydatek, że większość przyszłych par młodych ma nadzieję, że otrzymane prezenty pokryją koszty przyjęcia. Biorąc pod uwagę, że koszty te sięgają często wartości nowego samochodu, nie można się im dziwić.

Dla większości moich znajomych było to prawdziwe wybawienie. Tak było i w moim przypadku. Wykorzystaliśmy otrzymane prezenty już następnego dnia, płacąc za wesele. Od kilku gości dostaliśmy pieniądze w obcej walucie. Miało to swój urok. Uznaliśmy, że nie warto wymieniać ich na złotówki, lepiej zachować je na wyjazd w podróż poślubną. Z ciekawych prezentów wspominam też zaproszenie do restauracji na kolację dla dwojga.


CZY DOBRZE JEST DAĆ W PREZENCIE KOPERTĘ Z PIENIĘDZMI?


Szczerze mówiąc, nie licząc wina, nie dostałam na ślub ani jednego prezentu rzeczowego, który bym używała. Jeżeli nie zna się dobrze upodobań pary młodej, gotówka w tej czy innej formie jest naprawdę dobrym pomysłem. A jeżeli nie chcemy dawać pieniędzy w kopercie, eleganckim rozwiązaniem jest wręczenie złotej sztabki lub monety. Czyż nie byłby to wyjątkowy prezent, gdyby wręczyć parze młodej ozdobną sakiewkę wypełnioną złotymi monetami?

Zapraszam Państwa również na blog www.wczerni.pl, gdzie wyjaśniam
jak się ubrać na ślub w zależności od charakteru wesela.Agnieszka Sajdak-Nowicka

www.wczerni.pl


Powiązane produkty

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.