POMOC NA WAGĘ ZŁOTA

W Mennicy Skarbowej wiemy, że prowadzenie biznesu to nie tylko efektywne zarządzanie, sukcesy rynkowe i osiąganie świetnych wyników finansowych, ale również odpowiedzialność - za Klientów, Partnerów, Pracowników, ale też otoczenie. Dlatego w naszej strategii od samego początku jest miejsce na społeczną odpowiedzialność biznesu. Staramy się wspierać lokalne inicjatywy, pomagając w realizacji szczytnych celów, czynimy to systematycznie oraz na wielu polach.

W ostatnim czasie Mennica Skarbowa zaangażowała się w pomoc Hospicjum dla Dzieci Dolnego Śląska „Formuła Dobra”, przekazując środki na realizację działań statutowych.

Hospicjum dla Dzieci Dolnego Śląska „Formuła Dobra” tworzy gruntowny, dogłębny, wszechstronny i kompleksowy program pomagania nieuleczalnie chorym dzieciom, które nieuchronnie zmierzają do końca swoich dni, otoczone rodziną i profesjonalną troską zespołu Hospicjum. Pod swoją opieką ma ponad 100 małych podopiecznych, którzy każdego dnia w swoich domach mogą liczyć na wsparcie zespołu lekarzy, pielęgniarek, rehabilitantów, psychologów oraz wolontariuszy.

Cieszymy się, że możemy wspierać tak ważne przedsięwzięcie i że przekazane przez nas środki pomogą w realizacji celów Hospicjum. Pozwolą na zakup sprzętu medycznego, sfinansowanie dodatkowej fizjoterapii małych podopiecznych, a przede wszystkim organizację niezwykle potrzebnego wsparcia psychologicznego dla rodzin po stracie – mówi Jarosław Żołędowski, Prezes Mennicy Skarbowej.

Hospicjum może wesprzeć każdy poprzez darowiznę BLIKIEM lub szybkim przelewem online, a także przekazując 1% podatku (KRS: 0000 582875).

Więcej informacji o możliwościach wsparcia można znaleźć na stronie: FormulaDobra.pl.


Powiązane produkty

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.