nowy oddział mennica skarbowa zielona góra

Miło nam poinformować, że lista miast, w których znajdują się oddziały Mennicy Skarbowej, właśnie wydłużyła się o kolejną pozycję. Od wczoraj złoto od ręki zakupią Państwo również w Zielonej Górze. To dla nas powód do dumy oraz następny ważny krok na drodze rozwoju Spółki. Chcemy, aby świętowali Państwo z nami, dlatego przygotowaliśmy specjalną PROMOCJĘ NA OTWARCIE.


Historia Mennicy Skarbowej zaczęła się w 2011 roku w Warszawie. Od tamtego czasu otworzyliśmy 11 kolejnych oddziałów w największych polskich miastach. Tak dynamiczny rozrost naszej sieci jest rezultatem połączenia wytrwałej pracy zespołu Spółki oraz zaufania, jakim obdarzają nas Klienci. Cieszmy się, że każdego dnia możemy zapewniać Państwu szeroki wybór uznanych na całym świecie produktów inwestycyjnych, a dzięki rosnącej liczbie sklepów stacjonarnych zakupy stają się coraz wygodniejsze.

W nowo otwartym oddziale Zielona Góra znajdą Państwo dostępne od ręki sztabki złota oraz złote monety z najsłynniejszych światowych mennic, takich jak Perth Mint, Argor-Heraeus czy Valcambi. Klienci, którzy dokonali zakupu w sklepie internetowym, mają natomiast możliwość bezpłatnego odbioru zamówionego złota, srebra, diamentów, biżuterii oraz innych produktów z oferty.

Oprócz sprzedaży metali szlachetnych oddział w Zielonej Górze prowadzi również skup złota, srebra oraz diamentów. Wycena metali szlachetnych i brylantów prowadzona jest wyłącznie przez doświadczonych specjalistów, przy użyciu profesjonalnego sprzętu.


UWAGA! Na dobry początek działalności oddziału w Zielonej Górze mamy dla Państwa specjalną promocję: 0,5% RABATU na cały asortyment na hasło: HALO ZIELONA GÓRA. Aby skorzystać z okazji, wystarczy do końca miesiąca dokonać zakupu w nowo otwartym oddziale*.


ZAPRASZAMY DO ODDZIAŁU MENNICY SKARBOWEJ W ZIELONEJ GÓRZE:

Adres: Aleja Niepodległości 36, poziom 0, lok. 1, 65 - 048 Zielona Góra

Telefon: +48 68 411 13 88

Mobile: +48 669 900 353

E-mail: zielonagora@mennicaskarbowa.pl

Czynne: poniedziałek - piątek w godz. 9:00 - 17:00


*Promocja ważna do 31.08.2018 r., wyłącznie przy zakupach w oddziale w Zielonej Górze. Oferta nie łączy się z innymi promocjami.


Powiązane produkty

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.