Mennica Skarbowa już po raz szósty z rzędu znalazła się w gronie laureatów zestawienia „Diamenty Forbesa”. Jak przyznaje Jarosław Żołędowski, Prezes Mennicy Skarbowej, to zaszczytne wyróżnienie potwierdza wyjątkową pozycję Spółki na polskim rynku.

Zajęliśmy 125 miejsce w woj. Mazowieckim i 480 miejsce na liście ogólnokrajowej w kategorii "Firmy duże z przychodem ze sprzedaży powyżej 250 mln zł".

Diamenty Forbesa to prestiżowy ranking, który już od 16 lat tworzony jest przez magazyn Forbes wspólnie z firmą Dun & Bradstreet. Celem rankingu jest zidentyfikowanie najdynamiczniej rozwijających się polskich firm w danym regionie. W tegorocznym zestawieniu znalazły się firmy, które w latach 2018-2022 najszybciej zwiększały swoją wartość, w tym Mennica Skarbowa.

"To dla nas ogromny zaszczyt znaleźć się w gronie laureatów rankingu „Diamenty Forbesa”. Przyznanie Mennicy Skarbowej tegoż tytułu jest potwierdzeniem naszej pozycji w gronie najlepszych firm na polskim rynku. Kolejny rok obecności na liście laureatów to dla Mennicy Skarbowej nie tylko powód do dumy, ale również bodziec do podejmowania decyzji w kierunku dalszego rozwoju Spółki" – przyznaje Jarosław Żołędowski, Prezes Mennicy Skarbowej.

Mennica Skarbowa w rankingu magazynu Forbes uwzględniana jest nieprzerwanie od 2019 roku.

W tym roku kapituła zauważyła i doceniła, iż Mennica Skarbowa osiągnęła 39-proc. stopę wzrostu. Magazyn dostrzegł także wysokie przychody Spółki w 2022 roku (1,22 mld zł) oraz współpracę reklamowa nawiązaną z sędzią piłkarskim - Szymonem Marciniakiem.


Powiązane produkty

Mennica Skarbowa
Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.