Z dumą informujemy, że Mennica Skarbowa, lider w obrocie metali szlachetnych, otworzyła Skarbiec Mennicy Skarbowej - nową usługę depozytową oferującą bezpieczne przechowywanie cennych przedmiotów w skrytkach sejfowych w jednym z najlepiej strzeżonych skarbców w Polsce.

Uroczyste otwarcie Skarbca miało miejsce w kwietniu 2024 roku i zaszczycił je swoją obecnością Szymon Marciniak, międzynarodowy sędzia piłkarski i ambasador marki Mennica Skarbowa. Podczas wydarzenia sędzia Marciniak zdeponował w skarbcu pamiątkowe gwizdki i kartki z meczów, którymi sędziował, podkreślając zaufanie do najwyższego poziomu bezpieczeństwa oferowanego przez Mennicę Skarbową.

Skarbiec Mennicy Skarbowej to wyjątkowa oferta na polskim rynku, dedykowana zarówno osobom prywatnym, jak i firmom. Oferujemy 260 skrytek sejfowych o różnych wymiarach, dostosowanych do potrzeb każdego klienta. Klienci mogą również wynająć pomieszczenia lub powierzchnie depozytowe na przechowywanie przedmiotów o większych gabarytach.

Dlaczego warto skorzystać z usługi Skarbca Mennicy Skarbowej?

  • Najwyższy poziom bezpieczeństwa: Skarbiec mieści się w podziemiach przedwojennego budynku "Domu Pod Orłami", w ścisłym centrum Warszawy. Obiekt jest chroniony monitoringiem i całodobową ochroną, a do jego zabezpieczenia zastosowano tradycyjne, sprawdzone metody mechaniczne, w tym dwie pary masywnych drzwi o wadze 2,3 tony każda.

  • Dyskrecja i anonimowość: Ze względu na bezpieczeństwo i komfort klientów, w skarbcu może przebywać tylko jedna osoba w tym samym czasie. Gwarantujemy naszym klientom pełną dyskrecję i anonimowość. Proces depozytu odbywa się w specjalnym dyskretnym pomieszczeniu. 

  • Szeroki wybór skrytek: Oferujemy aż 8 rodzajów skrytek o różnych wymiarach i cenie, co pozwala klientom wybrać optymalną wielkość schowka i uniknąć płacenia za nieużywaną przestrzeń.

  • Dodatkowe ubezpieczenie: Wszystkie przedmioty przechowywane w skarbcu są objęte dodatkową polisą ubezpieczeniową.

  • Dogodna lokalizacja: Skarbiec mieści się w samym sercu Warszawy, co zapewnia łatwy dojazd dla klientów z każdego miejsca w mieście.


Zapraszamy do skorzystania z usługi Skarbca Mennicy Skarbowej i zapewnienia swoim cennym przedmiotom najwyższego poziomu bezpieczeństwa i dyskrecji.

Więcej informacji na temat Skarbca Mennicy Skarbowej można znaleźć na stronie internetowej: https://www.skarbiec.mennicaskarbowa.pl

Kontakt:

Adres: ul. Jasna 1, 00-013 Warszawa

Telefon: 661 388 355

E-mail: skarbiec@mennicaskarbowa.pl

Otwarcie Skarbca Mennicy Skarbowej

Na zdjęciu: Jarosław Żołędowski, Prezes Mennicy Skarbowej (po środku), Adam Stroniawski, Dyrektor ds. Sprzedaży (po prawej) i Szymon Marciniak (po lewej). 


Powiązane produkty

Mennica Skarbowa
Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.