MENNICA SKARBOWA NOMINOWANA DO BYKA ROKU!
Nominacje do prestiżowego rankingu Byki i Niedźwiedzie 2021 Gazety Parkiet są już znane. Niezwykle miło nam podzielić się informacją, iż Mennica Skarbowa znalazła się wśród nominowanych.
Nagrody są obecne w świecie biznesu już od ponad ćwierć wieku, czyli od początku funkcjonowania dziennika Parkiet. Corocznie, nominacje, tytuły i wyróżnienia przyznawane są na podstawie wnikliwej analizy wyników jakie notuje spółka, a także przewidywań dotyczących potencjału rozwojowego danego podmiotu.
W tym roku niezwykły zaszczyt przypadł w udziale również Mennicy Skarbowej, która znalazła się wśród nominowanych w kategorii Spółka roku z rynku NewConnect. Tym samym zostaliśmy uznani za jedną z pięciu najdynamiczniej rozwijających się spółek na Giełdzie Papierów Wartościowych. Dostrzeżono nasze szczególne zasługi i osiągnięcia w minionym okresie. Co warto podkreślić, ta nominacja to wyraz uznania dla dotychczasowych działań Spółki, ale również prognoza na przyszłość wskazująca, że Mennica Skarbowa ma duży potencjał, jeśli chodzi o rokowania na zwyżki.
Nominacja do Byka Roku 2021 to niezwykle ważne wyróżnienie w świecie biznesu. Jest nam niezmiernie miło, że Mennica Skarbowa dołączyła do elitarnego grona. Bardzo dziękujemy za zaufanie, jakim nas Państwo darzycie na co dzień. Mamy nadzieję, że będzie nam dane pomnażać dotychczasowe sukcesy.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.