światowe rezerwy banki centralne

Już po raz piąty z rzędu Mennica Skarbowa została laureatem prestiżowego rankingu e-Gazele Biznesu. Cieszymy się, że nasza pozycja na polskim rynku e-commerce stale się umacnia. To kolejny dowód, że z każdym rokiem coraz więcej osób stawia na alternatywne formy inwestycji.

W ostatnich latach rynek e-handlu w Polsce rozwijał się w rekordowo szybkim tempie. Liczba małych i średnich przedsiębiorstw, które prowadzą intensywną działalność w sieci, wciąż rośnie. Jest już pewne, że wszyscy sceptycy, którzy krytykowali na przykład rzekomą nieopłacalność dostaw kurierskich - zdecydowanie nie mieli racji. Coraz nowocześniejsze rozwiązania zapewniają Klientom nie tylko niezastąpioną wygodę i szybkość zakupów, ale także pełne bezpieczeństwo.

Ranking e-Gazele Biznesu stanowi najbardziej rzetelny zapis rozwoju rynku e-commerce w Polsce – ze wszystkimi jego cechami szczególnymi oraz kierunkami rozwoju. Zestawienie przygotowują wspólnie redakcja “Pulsu Biznesu” oraz eksperci z firmy ARC Rynek i Opinia, która specjalizuje się w badaniach rynku. Mennica Skarbowa pojawia się w nim od samego początku, czyli od 2014 roku. Ponieważ Mennica Skarbowa reprezentuje dopiero umacniający się sektor metali szlachetnych, stała obecność Spółki w rankingu jest najlepszym dowodem, że nasze zaangażowanie w budowę zaufania wśród Klientów przynosi wymierne efekty.

Jednocześnie podkreślamy, że skupiamy się nie tylko na działalności w sieci. W planach mamy dalszą rozbudowę listy oddziałów. Już teraz jesteśmy obecni w aż 12 największych miastach. Wierzymy, że bezpośredni kontakt z profesjonalnymi doradcami oraz możliwość bezpłatnego odbioru osobistego są ważnym zapleczem naszego sukcesu w internecie. Połączenie tradycyjnych form sprzedaży z nowoczesnym sklepem internetowym to nasz fundament oraz sprawdzony sposób na zapewnienie Klientom usług najwyższej jakości.


Powiązane produkty

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.