MENNICA SKARBOWA DIAMENTEM FORBESA 2023!
Z dumą ogłaszamy, że po raz kolejny Mennica Skarbowa została laureatem prestiżowego rankingu Diamenty Forbesa. To dla nas zaszczyt i motywacja, do dalszych działań, które pozwolą nam pozostać w gronie najdynamiczniej rozwijających się polskich firm.

W tegorocznym rankingu Diamenty Forbesa, Mennica Skarbowa zajęła 8 miejsce na liście regionalnej, uwzględniającej firmy z województwa Mazowieckiego oraz 22 miejsce na liście ogólnopolskiej.

Z każdym rokiem umacniamy swoją pozycję w rankingu - Mennica Skarbowa uwzględniana jest w nim nieprzerwanie od 2019 roku. Tegoroczne zestawienie jest dla nas szczególnie wyjątkowe, ponieważ 15 edycja rankingu przyniosła nam najlepszą dotychczas pozycję. Radość jest tym większa, że w tym roku zadebiutowaliśmy w najwyższej kategorii – przedsiębiorstw z przychodem powyżej 250 mln zł.

Prezes Mennicy Skarbowej, Jarosław Żołędowski, odbierze wyróżnienie osobiście podczas kwietniowej Gali Diamentów w Warszawie - nagroda ta to potwierdzenie najlepszych wyników w historii spółki. Rok 2022 okazał się dla nas wyjątkowo udany - osiągnęliśmy rekordową sprzedaż oraz wzrost przychodów o ponad 10% w porównaniu do roku poprzedniego, co przełożyło się na 1,22 miliarda złotych przychodu.

Diamenty Forbesa to prestiżowy ranking, który już od 15 lat tworzony jest przez magazyn Forbes i Bisnode Polska. Ma on na celu wyróżnienie firm prywatnych o największym średnim rocznym wzroście wartości. W rankingu uwzględniane są wyniki finansowe i wartość aktywów z ostatnich pięciu lat, czyli 2017-2021.

Jesteśmy szczęśliwi z otrzymanego tytułu i traktujemy go jako uznanie naszej codziennej pracy oraz motywację do dalszego rozwoju. Bez zaufania naszych klientów i partnerów nie byłoby to możliwe, dlatego chcielibyśmy serdecznie podziękować za to, że nam Państwo ufają.

Cieszymy się, że nasze osiągnięcia zostały docenione, a jednocześnie jesteśmy przekonani, że Mennica Skarbowa w kolejnych edycjach rankingu również otrzyma zasłużone wyróżnienia.


Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.