KOLCZYKI - IDEALNE NA LATO, ZABRONIONE ZIMĄ

Kolczyki to idealna biżuteria na lato. Dlaczego? Z prostego powodu. Gdy jest bardzo gorąco, biżuteria nas drażni. Mamy ochotę rozebrać się ze wszystkiego co mamy na sobie. Najcieńszy łańcuszek zaczyna przeszkadzać. Kolczyki są idealne, gdyż praktycznie nie dotykają ciała. Świetnie sprawdzają się też luźne bransoletki.

Kolczyki są wspaniałą ozdobą na lato, gdyż nawet gdy się spocimy, nie będą nam przeszkadzać. Są natomiast zabronione zimą w duże mrozy. Metal doskonale przewodzi ciepło - lub raczej w tym przypadku zimno - w związku z czym możemy nabawić się odmrożeń. Jeżeli masz zamiar pokonać dystans dwadzieścia metrów z samochodu do biura - nie ma problemu. Ale jeżeli wychodzisz na mróz na dłużej, zrezygnuj z kolczyków lub załóż je na miejscu.

Jakie kolczyki wybrać latem? Zwłaszcza gdy jesteśmy na wakacjach, możemy sobie pozwolić na dużą swobodę, luz i fantazję. Do luźnych stylizacji możemy założyć np. bardzo duże koła, biżuterię artystyczną z metalu lub szkła, srebrną lub złotą biżuterię emaliowaną, albo biżuterię ze sznureczków, drewnianych koralików czy rzemyków.

Do zwiewnych sukienek doskonale pasują też bransoletki, np. wiele brzęczących bransoletek jednocześnie, bransoletki z charmsami i beadsami (dużymi, kolorowymi i bogato zdobionymi zawieszkami i paciorkami) oraz fantazyjne celebrytki (delikatne łańcuszki z maleńkimi zawieszkami takimi jak serce, koło czy koniczynka).

Życzymy Państwu wspaniałych wakacji, odpoczynku i fascynujących przygód!


Powiązane produkty

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.