Kochamy piękną biżuterię. Złoto i kamienie szlachetne to dla nas nie tylko świetna inwestycja, to też idealna ozdoba pięknej kobiety i stylowy dodatek eleganckiego mężczyzny. Dlatego stworzyliśmy dla Państwa sklep internetowy pod marką Tesori d'oro, w którym mogą Państwo zakupić unikatową biżuterię vintage.  

Zdajemy sobie sprawę, jak skomplikowany bywa wybór biżuterii. Wybór ten staje się szczególnie trudny, gdy wybieramy ją jako prezent dla ukochanej kobiety. Powinna być nie tylko piękna sama w sobie, ale przede wszystkim podkreślać styl i wyjątkowość jej właścicielki, pasować do jej charakteru i trybu życia. Dobór biżuterii to kwestia dostosowania do okazji, pory dnia, miejsca i konkretnego stroju. Zwłaszcza w przypadku Pań, szczególne znaczenie ma też dopasowanie biżuterii do typu urody.  

Aby ułatwić i uprzyjemnić Państwu zakupy w naszym sklepie, postanowiliśmy zamieszczać na naszej stronie internetowej cykl artykułów, w których powyższe zagadnienia zostaną omówione. Artykuły będą dotyczyć głównie biżuterii dla Pań, nie zapomnimy jednakże o Panach. Autorem tekstów będzie Pani Agnieszka Sajdak-Nowicka, autorka bloga www.wczerni.pl, na którym omawiane są kwestie związane z wykorzystaniem stroju w kreowaniu wizerunku. 

Zachęcamy Państwa również do zapoznania się z blogiem
www.wczerni.pl, na którym Autorka wyjaśnia, jak dobrać strój do okazji, zarówno do pracy, jak i po pracy, na oficjalne przyjęcie i weekendowy wypad.  

Jeżeli mają Państwo ochotę dostawać nasze artykuły na bieżąco, zachęcamy do zapisania się na nasz Newsletter lub do obserwowania nas na Facebooku.  

www.wczerni.pl
   
Tesori d'oro Powiązane produkty

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.