BIŻUTERIA NA SYLWESTRA

Wielkimi krokami zbliża się sylwester, a co za tym idzie zabawa sylwestrowa - noc pełna szampana i sztucznych ogni. To też noc blasku biżuterii, brokatu i błyszczących tkanin, gdyż szczególnie w sylwestra panie lubią zakładać mieniące się światłem kreacje. Sylwester to idealna okazja, aby założyć okazałą, wieczorową biżuterię: długie kolczyki, piękny naszyjnik, bransoletkę z diamentami, przykuwający wzrok pierścionek koktajlowy czy błyszczącą spinkę do włosów.


BAL SYLWESTROWY

W zależności od charakteru zabawy sylwestrowej wybierzemy oczywiście inną biżuterię, ale jedno pozostaje niezmienne: biżuteria na sylwestra może błyszczeć i może być jej wiele. Jeżeli wybieramy się na bal sylwestrowy w ścisłym tego słowa znaczeniu (na zaproszeniu wskazane jest, że obowiązuje strój white tie), najodpowiedniejsza będzie biżuteria wykonana z metali szlachetnych, z diamentami lub innymi kamieniami szlachetnymi. Doskonałą ozdobą będą również perły. Mimo, że dzisiejsze trendy zalecają umiar w doborze biżuterii, do sukni balowej można założyć jednocześnie nawet kolczyki, naszyjnik, bransoletkę oraz pierścionek i nie będzie to przesadą. Włosy może zdobić bogato dekorowana spinka lub diadem.

WYTWORNE PRZYJĘCIE

Jeżeli wybieramy się na zabawę, która wymaga założenia długiej wieczorowej sukni (wymagany jest
strój black tie), również najodpowiedniejsza będzie biżuteria z diamentami i kamieniami szlachetnymi, przy czym powinno być jej nieco mniej (najlepiej dwie - trzy wyraziste ozdoby). Z suknią pięknie komponują się długie kolczyki, do których możemy założyć bransoletkę i pierścionek. Duży naszyjnik zwykle najlepiej prezentuje się bez kolczyków, z okazałą bransoletką lub pierścionkiem. Możemy zdecydować się też na błyszczącą spinkę, zrezygnujmy wtedy jednak z innego elementu biżuterii, najlepiej kolczyków lub naszyjnika, które podobnie jak spinka znajdują się blisko twarzy.

ZABAWA Z PRZYJACIÓŁMI

Jeżeli wybieramy się na zabawę w restauracji, klubie lub domu przyjaciół, wybieramy zwykle sukienkę koktajlową. Do sukienki koktajlowej pasuje zarówno biżuteria z kamieniami szlachetnymi jak i bez kamieni. Jednakże pamiętajmy, że mówimy o nocy sylwestrowej, dlatego warto postawić na błysk. Długie kolczyki z diamentami są zawsze dobrym wyborem na wieczór, ale jeżeli chcemy założyć naszyjnik, najlepiej zrezygnować z kolczyków. Warto natomiast założyć bransoletkę lub pierścionek, które będą stanowić idealne dopełnienie całej stylizacji. Życzymy Państwu wspaniałej zabawy sylwestrowej i do zobaczenia w Nowym Roku.

Powiązane produkty

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.