Wysyłka 24 h
10 x 1 g Sztabka złota CombiBar - wysyłka w 24 h!

Specyfikacja

Metal:
Złoto 999,9
Waga:
10 g
Wysyłka:
24 h
Producent:
Valcambi

Powiązane produkty

10 x 1 g Sztabka złota CombiBar - wysyłka w 24 h!

Produkt chwilowo niedostępny
Wysyłka: 24 h
3 284,00 zł

Dostępna liczba: 0 szt.

Ilość

Powiadom mnie o dostępności
Promocja Mennica
 

Wyjątkowy produkt inwestycyjny: złota sztabka CombiBar

Szukasz inwestycji, która nie tylko ma potencjał zysku, ale także oferuje elastyczność? Złota sztabka CombiBar o próbie 999,9 to idealne rozwiązanie dla Ciebie. Ta najwyższej próby sztabka złota została stworzona z myślą o inwestorach, którzy cenią sobie płynność oraz różnorodność w swoim portfelu inwestycyjnym.

Podzielność na 10 części

Sztabka CombiBar wyróżnia się możliwością podzielenia jej na aż 10 mniejszych części, każda o wadze jednego grama. Ta wyjątkowa funkcja daje Ci kontrolę nad Twoją inwestycją, umożliwiając sprzedaż jednej, kilku lub wszystkich części w dowolnym momencie. Dzięki temu możesz dostosować swoją strategię inwestycyjną do bieżących warunków rynkowych.

Certyfikacja i oznaczenia

Każda z 10 małych sztabek wchodzących w skład CombiBara jest osobno oznakowana z uwzględnieniem wagi i próby złota. To gwarantuje pełną przejrzystość i pewność co do zawartości każdej z części. Dodatkowo, CombiBar posiada znak certyfikacji, który potwierdza jego autentyczność i jakość.

Certyfikat LBMA

Jeśli zależy Ci na pewności co do jakości i autentyczności inwestycji, to CombiBar spełni Twoje oczekiwania. Sztabka posiada certyfikat London Bullion Market Association (LBMA), co jest gwarancją najwyższej jakości i międzynarodowego uznania.

Mennica Valcambi

Producentem złotej sztabki CombiBar jest renomowana mennica Valcambi. To firma o długiej tradycji i doskonałej reputacji, co dodatkowo potwierdza jakość tego produktu.

Złota sztabka CombiBar to doskonała inwestycja dla tych, którzy cenią sobie płynność inwestycji i chcą mieć kontrolę nad swoim portfelem. Jej podzielność, certyfikaty i renomowany producent sprawiają, że jest to produkt, który zasługuje na uwagę każdego inwestora. Daj sobie szansę na zróżnicowanie swojego portfela i zainwestuj w CombiBar już dziś!

Przy większych zamówieniach istnieje możliwość negocjacji cen.

Ponieważ występują częste wahania kursowe metali szlachetnych, wymagamy, aby zamówienie zostało opłacone i zaksięgowane w ciągu 1 dnia roboczego.

Termin wysyłki zamówienia wynosi 1 dzień roboczy w przypadku towarów oznaczonych jako "Wysyłka 24h" lub do maksymalnie 15 dni roboczych w przypadku pozostałych towarów. Termin wysyłki liczony jest od momentu zaksięgowania wpłaty.

Informujemy, że w przypadku zakupienia towarów w wysyłce 24h oraz do 15 dni roboczych w jednym zamówieniu, towary zostaną wysłane w ciągu 15 dni roboczych. Jeśli chcą Państwo otrzymać zamówienie szybciej, prosimy o rozdzielanie zamówień w wysyłce 24h oraz tych w wysyłce standardowej.

Zdjęcia prezentowane na stronie są przykładowe. Produkty mogą różnić się od prezentowanych zdjęć. W przypadku monet, w sprzedaży znajdują się monety z obecnego rocznika lub roczników poprzednich.

Sztabki i monety oferowane przez Mennicę Skarbową są produktami pochodzącymi z renomowanych mennic zrzeszonych w London Bullion Market Association m.in.: Heraeus, Argor Heraeus, Valcambi, Metalor, C.Hafner, Perth Mint, Münze Österreich, PAMP, Umicore, Rand Refinery, UBS, Degussa lub innych emitentów wymienionych w parametrach produktu. Wyjątek mogą stanowić towary wchodzące w skład tzw. złota i srebra niesortowanego. Wybór producenta sztabek dokonywany jest losowo na etapie realizacji zamówienia i uzależniony jest od aktualnych stanów magazynowych Spółki.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.