Wysyłka 24 h
zlota-moneta-rok-kozy-2015-1-20-oz-rewers
zlota-moneta-rok-kozy-2015-1-20-oz-awers

Specyfikacja

Metal:
Złoto 999,9
Nominał:
5 AUD
Waga:
1/20 uncji (1/20 oz)
Średnica:
14,80 mm
Kraj pochodzenia:
Australia
Wysyłka:
24 h
Producent:
The Perth Mint

Moneta Rok Kozy 2015 1/20 uncji złota - wysyłka 24 h!

Produkt chwilowo niedostępny
Wysyłka: 24 h
802,00 zł

Dostępna liczba: 0 szt.

Ilość

Powiadom mnie o dostępności
Promocja Mennica
 

Awers monety jak we wszystkich monetach emitowanych przez The Perth Mint prezentuje portret Jej Królewskiej Mości Królowej Elżbiety II zaprojektowany przez Iana Rank-Broadley’a. Wokół postaci wybito informacje o wadze i próbie monety, rok oraz wartość nominalną, a także napisy „ELIZABETH II” i „AUSTRALIA”.

Złota moneta o wadze 1/20 uncji z serii Lunar II emitowana w 2015 roku dla uczczenia Roku kozy.

Przy większych zamówieniach istnieje możliwość negocjacji cen.

Ponieważ występują częste wahania kursowe metali szlachetnych, wymagamy, aby zamówienie zostało opłacone i zaksięgowane w ciągu 1 dnia roboczego.

Termin wysyłki zamówienia wynosi 1 dzień roboczy w przypadku towarów oznaczonych jako "Wysyłka 24h" lub do maksymalnie 15 dni roboczych w przypadku pozostałych towarów. Termin wysyłki liczony jest od momentu zaksięgowania wpłaty.

Informujemy, że w przypadku zakupienia towarów w wysyłce 24h oraz do 15 dni roboczych w jednym zamówieniu, towary zostaną wysłane w ciągu 15 dni roboczych. Jeśli chcą Państwo otrzymać zamówienie szybciej, prosimy o rozdzielanie zamówień w wysyłce 24h oraz tych w wysyłce standardowej.

Zdjęcia prezentowane na stronie są przykładowe. Produkty mogą różnić się od prezentowanych zdjęć. W przypadku monet, w sprzedaży znajdują się monety z obecnego rocznika lub roczników poprzednich.

Sztabki i monety oferowane przez Mennicę Skarbową są produktami pochodzącymi z renomowanych mennic zrzeszonych w London Bullion Market Association m.in.: Heraeus, Argor Heraeus, Valcambi, Metalor, C.Hafner, Perth Mint, Münze Österreich, PAMP, Umicore, Rand Refinery, UBS, Degussa lub innych emitentów wymienionych w parametrach produktu. Wyjątek mogą stanowić towary wchodzące w skład tzw. złota i srebra niesortowanego. Wybór producenta sztabek dokonywany jest losowo na etapie realizacji zamówienia i uzależniony jest od aktualnych stanów magazynowych Spółki.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.