Wysyłka 24 h
Srebrna-moneta-Witaj-na-swiecie-2023-rewers.png
Srebrna-moneta-Witaj-na-swiecie-2023-awers.png
Srebrna-moneta-Witaj-na-swiecie-2023-pudełko-2.png
Srebrna-moneta-Witaj-na-swiecie-2023-pudełko

Specyfikacja

Metal:
Srebro 999
Nominał:
10 CAD
Waga:
1/2 uncji (1/2 oz)
Średnica:
34 mm
Kraj pochodzenia:
Kanada
Stempel:
Lustrzany
Wysyłka:
24 h
Producent:
The Royal Canadian Mint

Powiązane produkty

Srebrna moneta Witaj na świecie 2023 - wysyłka 24 h!

Produkt chwilowo niedostępny
Wysyłka: 24 h
249,00 zł

Dostępna liczba: 0 szt.

Ilość

Powiadom mnie o dostępności
Promocja Mennica
 

Bestseller co roku emitowany przez Royal Canadian Mint. Srebrna moneta o najwyższej próbie 999,9 i wadze 1/2 uncji z uroczym wizerunkiem dziecięcych stópek. Doskonała jakość stempla sprawia, że stópki lśnią na matowej tafli monety.

Wygląd monety Witaj na świecie 2023

Srebrna moneta Witaj na świecie opakowana jest w kapsel i eleganckie pudełko oraz posiada numerowany certyfikat Royal Canadian Mint, a także miejsce na własną, spersonalizowaną wiadomość dla obdarowanego.

Przy większych zamówieniach istnieje możliwość negocjacji cen.

Ponieważ występują częste wahania kursowe metali szlachetnych, wymagamy, aby zamówienie zostało opłacone i zaksięgowane w ciągu 1 dnia roboczego.

Termin wysyłki zamówienia wynosi 1 dzień roboczy w przypadku towarów oznaczonych jako "Wysyłka 24h" lub do maksymalnie 15 dni roboczych w przypadku pozostałych towarów. Termin wysyłki liczony jest od momentu zaksięgowania wpłaty.

Informujemy, że w przypadku zakupienia towarów w wysyłce 24h oraz do 15 dni roboczych w jednym zamówieniu, towary zostaną wysłane w ciągu 15 dni roboczych. Jeśli chcą Państwo otrzymać zamówienie szybciej, prosimy o rozdzielanie zamówień w wysyłce 24h oraz tych w wysyłce standardowej.

Zdjęcia prezentowane na stronie są przykładowe. Produkty mogą różnić się od prezentowanych zdjęć. W przypadku monet, w sprzedaży znajdują się monety z obecnego rocznika lub roczników poprzednich.

Sztabki i monety oferowane przez Mennicę Skarbową są produktami pochodzącymi z renomowanych mennic zrzeszonych w London Bullion Market Association m.in.: Heraeus, Argor Heraeus, Valcambi, Metalor, C.Hafner, Perth Mint, Münze Österreich, PAMP, Umicore, Rand Refinery, UBS, Degussa lub innych emitentów wymienionych w parametrach produktu. Wyjątek mogą stanowić towary wchodzące w skład tzw. złota i srebra niesortowanego. Wybór producenta sztabek dokonywany jest losowo na etapie realizacji zamówienia i uzależniony jest od aktualnych stanów magazynowych Spółki.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.