Wysyłka 24 h
srebrna-moneta-15-cad-lunar-lotus-rok-swini-2019-rewers
srebrna-moneta-15-cad-lunar-lotus-rok-swini-2019-awers

Specyfikacja

Metal:
Srebro 999
Nominał:
15 CAD
Waga:
26,7 g
Średnica:
38 mm
Kraj pochodzenia:
Kanada
Rocznik:
2019
Stempel:
Lustrzany
Wysyłka:
24 h
Producent:
The Royal Canadian Mint

Srebrna moneta 15 CAD Lunar Lotus Rok Świni 2019 - wysyłka 24 h!

Ostatnie sztuki w magazynie
Wysyłka: 24 h
329,00 zł

Dostępna liczba: 1 szt.

Ilość

Promocja Mennica
 

Srebrna moneta ROK ŚWIWNI 2019 to kolejna odsłona niezwykłej serii Lunar Lotus od The Royal Canadian Mint. Wybita została za pomocą stempla lustrzanego, co wpływa na wysoką jakość wykonania i zachowanie dbałości w oddaniu nawet najmniejszego detalu. Srebrna moneta wyprodukowana została z materiału o najwyższej próbie. Produkt zachwyca również niebanalnym kształtem. Moneta zapakowana została w dedykowane etui prezentowe.

WYGLĄD MONETY

Rewers monety przedstawia świnię, która wesoło hasa pośród kwiatów. Obok zwierzęcia umieszczono chiński znak symbolizujący Rok Świni.

Awers przedstawia popiersie Elżbiety II. Wokół podobizny monarchini umieszczono napis: Elizabeth II oraz informacje o kraju bicia monety i wartości nominalnej produktu.

Przy większych zamówieniach istnieje możliwość negocjacji cen.

Ponieważ występują częste wahania kursowe metali szlachetnych, wymagamy, aby zamówienie zostało opłacone i zaksięgowane w ciągu 1 dnia roboczego.

Termin wysyłki zamówienia wynosi 1 dzień roboczy w przypadku towarów oznaczonych jako "Wysyłka 24h" lub do maksymalnie 15 dni roboczych w przypadku pozostałych towarów. Termin wysyłki liczony jest od momentu zaksięgowania wpłaty.

Informujemy, że w przypadku zakupienia towarów w wysyłce 24h oraz do 15 dni roboczych w jednym zamówieniu, towary zostaną wysłane w ciągu 15 dni roboczych. Jeśli chcą Państwo otrzymać zamówienie szybciej, prosimy o rozdzielanie zamówień w wysyłce 24h oraz tych w wysyłce standardowej.

Zdjęcia prezentowane na stronie są przykładowe. Produkty mogą różnić się od prezentowanych zdjęć. W przypadku monet, w sprzedaży znajdują się monety z obecnego rocznika lub roczników poprzednich.

Sztabki i monety oferowane przez Mennicę Skarbową są produktami pochodzącymi z renomowanych mennic zrzeszonych w London Bullion Market Association m.in.: Heraeus, Argor Heraeus, Valcambi, Metalor, C.Hafner, Perth Mint, Münze Österreich, PAMP, Umicore, Rand Refinery, UBS, Degussa lub innych emitentów wymienionych w parametrach produktu. Wyjątek mogą stanowić towary wchodzące w skład tzw. złota i srebra niesortowanego. Wybór producenta sztabek dokonywany jest losowo na etapie realizacji zamówienia i uzależniony jest od aktualnych stanów magazynowych Spółki.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.