Wysyłka 24 h
srebrna-moneta-akademia-pana-kleksa-2024-rewers
srebrna-moneta-akademia-pana-kleksa-2024-awers
srebrna-moneta-akademia-pana-kleksa-2024- (3)
srebrna-moneta-akademia-pana-kleksa-2024- (1)
srebrna-moneta-akademia-pana-kleksa-2024- (2)

Specyfikacja

Metal:
Srebro 999
Nominał:
1 Niue dollar
Waga:
17,50 g
Średnica:
38,61 mm
Kraj pochodzenia:
Niue
Rocznik:
2024
Wysyłka:
24 h
Nakład:
700

Srebrna moneta Akademia Pana Kleksa 2024 - wysyłka 24 h!

Ostatnie sztuki w magazynie
Wysyłka: 24 h
349,00 zł

Dostępna liczba: 1 szt.

Ilość

Promocja Mennica
 

Srebrna moneta kolekcjonerska "Akademia Pana Kleksa" – Magiczny guzik z krainy fantazji

Odkryj niezwykłą monetę kolekcjonerską inspirowaną ponadczasową powieścią Jana Brzechwy – "Akademia Pana Kleksa". Ta wyjątkowa srebrna moneta przeniesie Cię do magicznego świata pełnego niezwykłych przygód i niezapomnianych postaci.

Niezwykły design i wyjątkowe detale

Moneta o nominale 1 dolara została wybita z czystego srebra próby 999 i waży 17,50 grama. Jej średnica to 38,61 mm, co sprawia, że jest idealna do podziwiania każdego detalu. Moneta przedstawia kultowy guzik z płaszcza Pana Kleksa, który otwierał drzwi do niezwykłej akademii. Guzik został starannie odwzorowany z dbałością o najmniejsze szczegóły, dzięki czemu moneta zachwyca swoim realizmem i precyzją wykonania.

Srebrna powierzchnia monety została uszlachetniona matowieniem laserowym, mikro- i nadrukiem cyfrowym, co podkreśla jej wyjątkowy charakter i dodaje jej głębi. Lustrzane tło pięknie kontrastuje z matowym guzikiem, tworząc efekt trójwymiarowości. Na monecie znajduje się również napis "KLEKS", będący nawiązaniem do imienia głównego bohatera powieści.

Limitowana edycja dla prawdziwych kolekcjonerów

Moneta "Akademia Pana Kleksa" to prawdziwa gratka dla kolekcjonerów i miłośników numizmatyki. Wydana w limitowanym nakładzie, stanowi cenny nabytek, który z pewnością zyska na wartości z biegiem czasu. Każda moneta posiada indywidualny numer seryjny oraz certyfikat autentyczności, który potwierdza jej oryginalność i wartość kolekcjonerską.

Idealny prezent dla każdego fana Pana Kleksa

Ta wyjątkowa moneta to doskonały pomysł na prezent dla każdego, kto ceni sobie piękno, sztukę i magię. Niezależnie od wieku, moneta "Akademia Pana Kleksa" z pewnością wywoła uśmiech na twarzy obdarowanej osoby i będzie przypominać o niezwykłym świecie wykreowanym przez Jana Brzechwę.

Dlaczego warto wybrać monetę "Akademia Pana Kleksa"?

Unikatowy design – moneta przedstawia kultowy guzik z płaszcza Pana Kleksa, będący symbolem magii i przygód.

Wysoka jakość wykonania – moneta została wykonana z czystego srebra próby 999 i uszlachetniona matowieniem laserowym oraz mikro- i nadrukiem cyfrowym.

Limitowany nakład – moneta została wydana w limitowanym nakładzie, co czyni ją cenną i poszukiwaną przez kolekcjonerów.

Certyfikat autentyczności – każda moneta posiada certyfikat autentyczności, który potwierdza jej oryginalność i wartość kolekcjonerską.

Doskonały pomysł na prezent – moneta "Akademia Pana Kleksa" to wyjątkowy i oryginalny prezent dla każdego fana twórczości Jana Brzechwy.

Nie zwlekaj i już dziś dodaj do swojej kolekcji tę niezwykłą monetę kolekcjonerską!

Przy większych zamówieniach istnieje możliwość negocjacji cen.

Ponieważ występują częste wahania kursowe metali szlachetnych, wymagamy, aby zamówienie zostało opłacone i zaksięgowane w ciągu 1 dnia roboczego.

Termin wysyłki zamówienia wynosi 1 dzień roboczy w przypadku towarów oznaczonych jako "Wysyłka 24h" lub do maksymalnie 15 dni roboczych w przypadku pozostałych towarów. Termin wysyłki liczony jest od momentu zaksięgowania wpłaty.

Informujemy, że w przypadku zakupienia towarów w wysyłce 24h oraz do 15 dni roboczych w jednym zamówieniu, towary zostaną wysłane w ciągu 15 dni roboczych. Jeśli chcą Państwo otrzymać zamówienie szybciej, prosimy o rozdzielanie zamówień w wysyłce 24h oraz tych w wysyłce standardowej.

Zdjęcia prezentowane na stronie są przykładowe. Produkty mogą różnić się od prezentowanych zdjęć. W przypadku monet, w sprzedaży znajdują się monety z obecnego rocznika lub roczników poprzednich.

Sztabki i monety oferowane przez Mennicę Skarbową są produktami pochodzącymi z renomowanych mennic zrzeszonych w London Bullion Market Association m.in.: Heraeus, Argor Heraeus, Valcambi, Metalor, C.Hafner, Perth Mint, Münze Österreich, PAMP, Umicore, Rand Refinery, UBS, Degussa lub innych emitentów wymienionych w parametrach produktu. Wyjątek mogą stanowić towary wchodzące w skład tzw. złota i srebra niesortowanego. Wybór producenta sztabek dokonywany jest losowo na etapie realizacji zamówienia i uzależniony jest od aktualnych stanów magazynowych Spółki.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.