Srebrne sztabki

ilość znalezionych towarów: 4

Lokowanie pieniędzy w szlachetne kruszce to w dzisiejszych czasach najpewniejszy sposób na zabezpieczenie swojego majatku. Ich cena bowiem, pomimo niewielkich wahań krótkookresowych, ma duży potencjał wzrostu. W przypadku inwestycji w srebro najlepszym sposobem jest zakup sztabek srebra. Zwykle są one wykonywane jedną z dwóch metod:

-wybijanie;

-odlewanie.

 

Bez względu na sposób ich produkcji, ważne jest jakiej próby jest dane srebro. Sztabki oznaczone wartością 999 są najcenniejsze na rynku. Liczba ta oznacza bowiem, że do ich produkcji użyto czystego srebra. Oprócz samej próby, wszystkie sztabki srebra muszą posiadać także nazwę mennicy, znak certyfikacji oraz swoją wagę. Mogą również posiadać indywidualny numer seryjny. Oprócz złota oraz platyny, najchętniej kupowanym kruszcem inwestycyjnym na świecie jest właśnie srebro. Sztabki mogą posiadać różną wagę, od 1 grama, nawet do kilku kilogramów. Najbardziej rozpowszechnione są jednak sztabki o wadze 1 kilograma. Są one bowiem wygodne w transportowaniu oraz łatwe do przechowywania.

Wykorzystujemy pliki cookies, sygnały nawigacyjne i podobne technologie do analizowania ruchu w witrynie, a także profilowania oraz targetowania treści i reklam. Informacje o tym udostępniamy firmom: Facebook, Google i SalesManago, czyli naszym partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana. Więcej
W zakresie, w jakim uzyskane informacje mogą zostać uznane za Twoje dane osobowe, jesteśmy ich Administratorem (Mennica Skarbowa S.A.).
Zamknij
pixel