Uprzejmie informujemy, że w związku z wyjątkowo dużą liczbą zamówień, czas realizacji może być dłuższy niż zwykle. Dziękujemy za cierpliwość i zaufanie!
Uprzejmie informujemy, że w związku z wyjątkowo dużą liczbą zamówień, czas realizacji może być dłuższy niż zwykle. Dziękujemy za cierpliwość i zaufanie!
Srebrna moneta Lotus: Rok Węża 2013 - wysyłka 24 h!


Specyfikacja
- Metal:
- Srebro
- Nominał:
- 15 CAD
- Waga:
- 26,70 g
- Średnica:
- 38 mm
- Kraj pochodzenia:
- Kanada
- Rocznik:
- 2013
- Wysyłka:
- 24 h
- Producent:
- The Royal Canadian Mint
- Próba:
- 999
Srebro - notowania
Srebrna moneta Lotus: Rok Węża 2013 – Inwestycja w Srebrną Rzadkość
Moneta kolekcjonerska o nominale 15 dolarów kanadyjskich, wyemitowana przez Mennicę Kanadyjską w 2013 roku, stanowi część prestiżowej serii „Lunar Lotus”. Dedykowana chińskiemu znakowi zodiaku Węża, jest wyjątkowym połączeniem wartości historycznej, artystycznej i inwestycyjnej. Jej ograniczony nakład oraz wysoka jakość wykonania sprawiają, że jest to atrakcyjna propozycja dla kolekcjonerów i inwestorów.
Awers – Symbolika narodowa
Awers monety przedstawia wizerunek królowej Elżbiety II w wieku 77 lat, autorstwa Susanny Blunt. Królowa jest ukazana w profilu, bez korony, z naszyjnikiem i kolczykami. Wokół znajduje się napis: „15 DOLLARS CANADA ELIZABETH II 2013”. To klasyczny portret monarchini, który pojawia się na wielu kanadyjskich monetach.
Rewers – Hołd dla chińskiego zodiaku
Rewers monety ukazuje węża wijącego się pod liśćmi, z chińskim znakiem „蛇” (wąż) oraz napisem „CRR” (Royal Canadian Mint). Projekt monety oddaje subtelną i elegancką naturę Węża, symbolizującą mądrość, strategię i determinację. Kształt monety przypomina kwiat lotosu, co dodatkowo podkreśla jej azjatycki charakter.
Inwestycja w numizmatykę
Moneta 15 CAD „Lunar Lotus – Rok Węża” z 2013 roku to nie tylko element kolekcji, ale także atrakcyjna inwestycja. Ograniczony nakład do 28 888 sztuk oraz wysoka jakość wykonania sprawiają, że jej wartość może wzrosnąć z biegiem lat. Dodatkowo, srebro próby 9999 oraz unikalny design podnoszą jej atrakcyjność na rynku numizmatycznym.
Podsumowanie
Moneta kolekcjonerska 15 CAD „Lunar Lotus – Rok Węża” z 2013 roku to doskonały wybór dla inwestorów i kolekcjonerów poszukujących wyjątkowych i wartościowych przedmiotów. Jej unikalny design, ograniczony nakład oraz wysoka jakość wykonania sprawiają, że stanowi atrakcyjną inwestycję na przyszłość. Dzięki swojej rzadkości i artystycznej wartości, moneta ta z pewnością zyska na znaczeniu w oczach kolekcjonerów i inwestorów, stając się cennym elementem każdej kolekcji numizmatycznej.
Przy większych zamówieniach istnieje możliwość negocjacji cen.
Ponieważ występują częste wahania kursowe metali szlachetnych, wymagamy, aby zamówienie zostało opłacone i zaksięgowane w ciągu 1 dnia roboczego.
Termin wysyłki zamówienia wynosi 1 dzień roboczy w przypadku produktów oznaczonych jako „Wysyłka 24h", do 15 dni roboczych dla pozostałych towarów, a maksymalnie do 35 dni roboczych w uzasadnionych przypadkach. Termin ten liczony jest od momentu zaksięgowania wpłaty.
Informujemy, że w przypadku zakupienia towarów w wysyłce 24h oraz do 35 dni roboczych w jednym zamówieniu, towary zostaną wysłane w ciągu 35 dni roboczych. Jeśli chcą Państwo otrzymać zamówienie szybciej, prosimy o rozdzielanie zamówień w wysyłce 24h oraz tych w wysyłce standardowej.
Zdjęcia prezentowane na stronie są przykładowe. Produkty mogą różnić się od prezentowanych zdjęć. W przypadku monet, w sprzedaży znajdują się monety z obecnego rocznika lub roczników poprzednich.
Sztabki i monety oferowane przez Mennicę Skarbową są produktami pochodzącymi z renomowanych mennic zrzeszonych w London Bullion Market Association m.in.: Heraeus, Argor Heraeus, Valcambi, Metalor, C.Hafner, Perth Mint, Münze Österreich, PAMP, Umicore, Rand Refinery, UBS, Degussa lub innych emitentów wymienionych w parametrach produktu. Wyjątek mogą stanowić towary wchodzące w skład tzw. złota i srebra niesortowanego. Wybór producenta sztabek dokonywany jest losowo na etapie realizacji zamówienia i uzależniony jest od aktualnych stanów magazynowych Spółki.
