Wysyłka 24 h
naszyjnik-stal-zywica-dwa-kolory

Specyfikacja

Metal:
Stal szlachetna
Wysyłka:
24 h
Długość:
45 cm
Produkt:
Łańcuszek / Naszyjnik

Naszyjnik stal żywica dwa kolory

Ostatnie sztuki w magazynie
Wysyłka: 24 h
109,99 zł

Dostępna liczba: 1 szt.

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 109,99 zł
Ilość

Promocja Mennica
 

Jeżeli interesują Cię produkt niedostępny w sklepie internetowym to zapraszamy do kontaktu z naszą infolinią i doradcami w oddziałach. Dane kontaktowe są dostępne w zakładce Kontakt.

Elegancki naszyjnik wykonany z kolorowej żywicy w dwóch odcieniach oraz w 100% anty- alergicznego metalu.

Przy większych zamówieniach istnieje możliwość negocjacji cen.

Ponieważ występują częste wahania kursowe metali szlachetnych, wymagamy, aby zamówienie zostało opłacone i zaksięgowane w ciągu 1 dnia roboczego.

Termin wysyłki zamówienia wynosi 1 dzień roboczy w przypadku towarów oznaczonych jako "Wysyłka 24h" lub do maksymalnie 15 dni roboczych w przypadku pozostałych towarów. Termin wysyłki liczony jest od momentu zaksięgowania wpłaty.

Informujemy, że w przypadku zakupienia towarów w wysyłce 24h oraz do 15 dni roboczych w jednym zamówieniu, towary zostaną wysłane w ciągu 15 dni roboczych. Jeśli chcą Państwo otrzymać zamówienie szybciej, prosimy o rozdzielanie zamówień w wysyłce 24h oraz tych w wysyłce standardowej.

Zdjęcia prezentowane na stronie są przykładowe. Produkty mogą różnić się od prezentowanych zdjęć. W przypadku monet, w sprzedaży znajdują się monety z obecnego rocznika lub roczników poprzednich.

Sztabki i monety oferowane przez Mennicę Skarbową są produktami pochodzącymi z renomowanych mennic zrzeszonych w London Bullion Market Association m.in.: Heraeus, Argor Heraeus, Valcambi, Metalor, C.Hafner, Perth Mint, Münze Österreich, PAMP, Umicore, Rand Refinery, UBS, Degussa lub innych emitentów wymienionych w parametrach produktu. Wyjątek mogą stanowić towary wchodzące w skład tzw. złota i srebra niesortowanego. Wybór producenta sztabek dokonywany jest losowo na etapie realizacji zamówienia i uzależniony jest od aktualnych stanów magazynowych Spółki.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.