NIE TYLKO ZARĘCZYNOWY: ETERNITY RING – PIERŚCIONEK NA ROCZNICĘ ŚLUBU

2018-11-15
NIE TYLKO ZARĘCZYNOWY: ETERNITY RING – PIERŚCIONEK NA ROCZNICĘ ŚLUBU

Eternity ring, znany również jako infinity ring, to pierścionek ofiarowywany żonie jako symbol wiecznej miłości. Nie należy go mylić z pierścionkiem z symbolem nieskończoności. Eternity ring przypomina obrączkę, ale jest wysadzany diamentami wzdłuż całego obwodu.

Skąd wzięła się moda na eternity ring? W latach sześćdziesiątych międzynarodowa korporacja De Beers znalazła się w posiadaniu olbrzymiej ilości małych diamentów. Problem polegał na tym, że modna była wówczas biżuteria z dużymi kamieniami. Co więcej, małe diamenty nie nadawały się na pierścionki zaręczynowe, które wymagały jednego, dużego kamienia. Co zatem mogła zrobić firma De Beers? Stworzyć produkt, którego jeszcze nie było. Firma opracowała pierścionek na rocznicę ślubu, który składał się z wielu małych diamentów. Paradoksalnie pierścionek okazał się wielkim sukcesem i zapoczątkował modę na mniejsze kamienie.

Eternity ring został stworzony jako prezent dla żony na rocznicę ślubu po kilku latach małżeństwa, jednakże w związku z coraz większą popularnością obrączek zdobionych diamentami, obecnie często jest kupowany jako obrączka. Jest to śliczna alternatywa dla prostej, złotej obrączki, która świetnie komponuje się z pierścionkiem zaręczynowym.

Pokaż więcej wpisów z Listopad 2018
Polecane
Zaufane Opinie IdoSell
4.59 / 5.00 152 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2020-02-18
Jak zwylke profesjonalnie i na czas.
2020-02-20
zadowolony
Wykorzystujemy pliki cookies, sygnały nawigacyjne i podobne technologie do analizowania ruchu w witrynie, a także profilowania oraz targetowania treści i reklam. Informacje o tym udostępniamy firmom: Facebook, Google i SalesManago, czyli naszym partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana. Więcej
W zakresie, w jakim uzyskane informacje mogą zostać uznane za Twoje dane osobowe, jesteśmy ich Administratorem (Mennica Skarbowa S.A.).
Zamknij
pixel