BYK ROKU DLA MENNICY SKARBOWEJ!

2021-01-11
BYK ROKU DLA MENNICY SKARBOWEJ!

Gazeta Parkiet już po raz kolejny przyznała tytuły w prestiżowym rankingu Byki i Niedźwiedzie. W tym roku z powodu pandemii nie mogliśmy liczyć na wystawną galę, ale przyznane wyróżnienia cieszą równie mocno. Wśród laureatów znalazła się Mennica Skarbowa, która otrzymała tytuł Byka Roku 2021.

Nagrody są obecne w świecie biznesu już od ponad ćwierć wieku, czyli od początku funkcjonowania dziennika Parkiet. Corocznie, tytuły i wyróżnienia przyznawane są na podstawie wnikliwej analizy wyników jakie notuje spółka, a także przewidywań dotyczących potencjału rozwojowego danego podmiotu.

W tym roku niezwykły zaszczyt przypadł w udziale również Mennicy Skarbowej, która została uznana za jedną z pięciu najdynamiczniej rozwijających się spółek na Giełdzie Papierów Wartościowych. Tym samym, dostrzeżono jej szczególne zasługi i osiągnięcia w minionym okresie. Co warto podkreślić, nagroda to wyraz uznania dla dotychczasowych osiągnięć Spółki, ale również prognoza na przyszłość wskazująca, że Mennica Skarbowa ma duży potencjał, jeśli chodzi o rokowania na zwyżki.

Tytuł Byka Roku 2021 to niezwykle ważne wyróżnienie w świecie biznesu. Jest nam niezmiernie miło, że Mennica Skarbowa dołączyła do elitarnego grona jego posiadaczy. Bardzo dziękujemy za zaufanie, jakim nas Państwo darzycie na co dzień. Mamy nadzieję, że będzie nam dane pomnażać dotychczasowe sukcesy.
Pokaż więcej wpisów z Styczeń 2021
Zaufane Opinie IdoSell
4.65 / 5.00 118 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2020-03-04
Jestem bardzo zadowolona.
2020-04-14
Transakcja bez żadnych problemów. Całkiem szybki czas realizacji jak na obecną sytuację :)
Wykorzystujemy pliki cookies, sygnały nawigacyjne i podobne technologie do analizowania ruchu w witrynie, a także profilowania oraz targetowania treści i reklam. Informacje o tym udostępniamy firmom: Facebook, Google i SalesManago, czyli naszym partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana. Więcej
W zakresie, w jakim uzyskane informacje mogą zostać uznane za Twoje dane osobowe, jesteśmy ich Administratorem (Mennica Skarbowa S.A.).
Zamknij
pixel