Wysyłka 24 h
1-uncja-srebrna-sztabka-moneta-niesortowana-

Specyfikacja

Metal:
Srebro 999
Waga:
1 uncja (1 oz)
Kraj pochodzenia:
Losowy
Wysyłka:
24 h
Producent:
Losowy

Powiązane produkty

1 uncja Srebrna sztabka / moneta niesortowana - wysyłka 24 h!

Produkt dostępny
Wysyłka: 24 h
140,00 zł

Dostępna liczba: 38 szt.

Ilość

Promocja Mennica
 

Niesortowane sztabki i monety srebrne: Twoja szansa na opłacalne inwestycje

Jeśli jesteś inwestorem poszukującym unikalnych okazji na rynku srebra, to oferta może Cię zainteresować. Nasze niesortowane sztabki i monety srebrne o wadze 1 uncji to wyjątkowe produkty, które pochodzą z rynku wtórnego. Są one prawdziwą gratką dla tych, którzy chcą zdywersyfikować swoje inwestycje w metale szlachetne.

Gramatura: 1 uncja srebra - idealna proporcja

Każda niesortowana sztabka lub moneta, którą oferujemy, ma gramaturę 1 uncji. To idealna proporcja, która pozwala na wygodne zarządzanie swoim portfelem inwestycyjnym. Dzięki temu możesz precyzyjnie kontrolować ilość srebra w swoim posiadaniu i dostosować ją do swoich indywidualnych potrzeb.

Rynek wtórny: szansa na oszczędności

Nasze produkty srebrne pochodzą z rynku wtórnego, co oznacza, że są to towary, które były już wcześniej w obrocie. To świetna okazja dla inwestorów, którzy chcą oszczędzić na zakupie srebra w porównaniu do cen oferowanych na rynku pierwotnym. Rynek wtórny daje możliwość nabycia cennych aktywów srebrnych w atrakcyjnych cenach.

Źródła mennic i rafinerii: unikalność i różnorodność

Nasze niesortowane sztabki i monety srebrne często pochodzą od mniej znanych mennic i rafinerii, które nie mają akredytacji London Bullion Market Association (LBMA). Dla inwestora oznacza to dostęp do produktów o unikalnym charakterze.

Znamiona użytkowania

Nasze niesortowane sztabki i monety srebrne mogą nosić znamiona użytkowania. Delikatne rysy, odbarwienia lub inne ślady to naturalny efekt. Sztabki niesortowane srebra mogą posiadać uszkodzone opakowania CertiPack/CertiCard lub w ogóle ich nie posiadać.

Niesortowane sztabki i monety srebrne to unikalna okazja dla inwestorów, którzy chcą zainwestować w srebro w atrakcyjnych cenach. To inwestycja, która może przynieść satysfakcję i znaczący wzrost wartości aktywów dla inwestorów.

Jeśli jesteś gotów na rozpoczęcie inwestycji w srebro, nie czekaj dłużej. Nasze niesortowane sztabki i monety srebrne są dostępne w ograniczonych ilościach, dlatego teraz jest najlepszy moment, aby zdobyć te unikalne produkty.

Uwaga! Zdjęcia poglądowe, oferowany towar może odbiegać od przedstawionego na zdjęciach. Przed zakupem nie ma możliwości uzyskania informacji, który z produktów (sztabka czy moneta oraz pochodzący z jakiej rafinerii) będzie nadany do Klienta w ramach realizacji zamówienia. Towar wyłączony z promocji i rabatów.

 

 

Przy większych zamówieniach istnieje możliwość negocjacji cen.

Ponieważ występują częste wahania kursowe metali szlachetnych, wymagamy, aby zamówienie zostało opłacone i zaksięgowane w ciągu 1 dnia roboczego.

Termin wysyłki zamówienia wynosi 1 dzień roboczy w przypadku towarów oznaczonych jako "Wysyłka 24h" lub do maksymalnie 15 dni roboczych w przypadku pozostałych towarów. Termin wysyłki liczony jest od momentu zaksięgowania wpłaty.

Informujemy, że w przypadku zakupienia towarów w wysyłce 24h oraz do 15 dni roboczych w jednym zamówieniu, towary zostaną wysłane w ciągu 15 dni roboczych. Jeśli chcą Państwo otrzymać zamówienie szybciej, prosimy o rozdzielanie zamówień w wysyłce 24h oraz tych w wysyłce standardowej.

Zdjęcia prezentowane na stronie są przykładowe. Produkty mogą różnić się od prezentowanych zdjęć. W przypadku monet, w sprzedaży znajdują się monety z obecnego rocznika lub roczników poprzednich.

Sztabki i monety oferowane przez Mennicę Skarbową są produktami pochodzącymi z renomowanych mennic zrzeszonych w London Bullion Market Association m.in.: Heraeus, Argor Heraeus, Valcambi, Metalor, C.Hafner, Perth Mint, Münze Österreich, PAMP, Umicore, Rand Refinery, UBS, Degussa lub innych emitentów wymienionych w parametrach produktu. Wyjątek mogą stanowić towary wchodzące w skład tzw. złota i srebra niesortowanego. Wybór producenta sztabek dokonywany jest losowo na etapie realizacji zamówienia i uzależniony jest od aktualnych stanów magazynowych Spółki.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.