Wysyłka 24 h
srebrna-moneta-celebrate-love-2023-20cad-awers
srebrna-moneta-celebrate-love-2023-20cad-rewers
srebrna-moneta-celebrate-love-2023-20cad-pudelko
srebrna-moneta-celebrate-love-2023-20cad-pudelko2

Specyfikacja

Metal:
Srebro 999
Nominał:
20 CAD
Waga:
1 uncja (1 oz)
Średnica:
38 mm
Kraj pochodzenia:
Kanada
Rocznik:
2023
Wysyłka:
24 h
Producent:
The Royal Canadian Mint

Srebrna moneta 20 CAD „Celebrate Love” 2023 - wysyłka 24 h!

Produkt chwilowo niedostępny
Wysyłka: 24 h
449,00 zł

Dostępna liczba: 0 szt.

Ilość

Powiadom mnie o dostępności
Promocja Mennica
 

Prezentujemy piękną monetę kanadyjskiej mennicy The Royal Canadian Mint – „Świętuj miłość”.

Miłość we wszystkich jej postaciach jest warta celebrowania, a prezentowana moneta ze srebra o najwyższej czystości 99,99% z selektywnymi złoceniami będzie piękną formą tej celebracji, szczerym wyrazem uczuć i wdzięczności dla kogoś wyjątkowego.

Rewers monety, projektu kanadyjskiego artysty Jori van der Linde, podkreśla wieczną miłość – piękne złocone serce i wpleciony w nie symbol nieskończoności. Dzięki złoceniu miłość błyszczy na tej monecie wyjątkowo jasno!

Luksusowy złoty akcent zobaczymy także na podobiźnie na awersie oraz krawędzi monety.

Kolejnym elementem wyjątkowości monety jest jej limitowany nakład – przygotowano jedynie 10 000 egzemplarzy.

Ta wyjątkowa moneta idealnie sprawdzi się w roli ślubnego prezentu, ale także uświetni celebrowanie okazji, takich jak rocznice, zaręczyny, walentynki, czy święta bliskich nam osób, jak Dzień Matki czy urodziny.

Moneta „Świętuj miłość” to piękny sposób na okazanie wdzięczności i uczucia.

Moneta dostarczana jest w pięknym okolicznościowym pudełku ze specjalnie zaprojektowanym certyfikatem, w którym można umieścić własną, spersonalizowaną wiadomość.

WYGLĄD MONETY

Na rewersie, w centralnym miejscu, umieszczono bukiet kwiatów jaśminu, który jest powszechnie uważany za symbol piękna. Na nim widnieje złota wstążka ułożona w kształt serca, w które wpleciony jest również złoty symbol nieskończoności. To wyraz wiecznej miłości i więzi. Na rewersie wygrawerowano również słowo „CANADA” i rok emisji „2023”.

Na awersie znajduje się pozłacany wizerunek królowej Elżbiety II autorstwa Susanny Blunt, a także napis „ELIZABETH D G REGINA” oraz lata panowania królowej „1952 – 2022”, a także nominał „20 DOLLARS”.

Srebrna moneta ze złoceniem „Świętuj miłość” została wydana w 2023 roku przez kanadyjską mennicę The Royal Canadian Mint w limitowanym nakładzie 10 000.

Przy większych zamówieniach istnieje możliwość negocjacji cen.

Ponieważ występują częste wahania kursowe metali szlachetnych, wymagamy, aby zamówienie zostało opłacone i zaksięgowane w ciągu 1 dnia roboczego.

Termin wysyłki zamówienia wynosi 1 dzień roboczy w przypadku towarów oznaczonych jako "Wysyłka 24h" lub do maksymalnie 15 dni roboczych w przypadku pozostałych towarów. Termin wysyłki liczony jest od momentu zaksięgowania wpłaty.

Informujemy, że w przypadku zakupienia towarów w wysyłce 24h oraz do 15 dni roboczych w jednym zamówieniu, towary zostaną wysłane w ciągu 15 dni roboczych. Jeśli chcą Państwo otrzymać zamówienie szybciej, prosimy o rozdzielanie zamówień w wysyłce 24h oraz tych w wysyłce standardowej.

Zdjęcia prezentowane na stronie są przykładowe. Produkty mogą różnić się od prezentowanych zdjęć. W przypadku monet, w sprzedaży znajdują się monety z obecnego rocznika lub roczników poprzednich.

Sztabki i monety oferowane przez Mennicę Skarbową są produktami pochodzącymi z renomowanych mennic zrzeszonych w London Bullion Market Association m.in.: Heraeus, Argor Heraeus, Valcambi, Metalor, C.Hafner, Perth Mint, Münze Österreich, PAMP, Umicore, Rand Refinery, UBS, Degussa lub innych emitentów wymienionych w parametrach produktu. Wyjątek mogą stanowić towary wchodzące w skład tzw. złota i srebra niesortowanego. Wybór producenta sztabek dokonywany jest losowo na etapie realizacji zamówienia i uzależniony jest od aktualnych stanów magazynowych Spółki.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.