Wysyłka 24 h
Moneta 15 CAD Kanadyjski Rok Królika 2023 Proof...
Moneta-15CAD-Kanadyjski-Rok-Krolika-Proof-2023-awers
Moneta-15CAD-Kanadyjski-Rok-Krolika-Proof-2023-rewers
Moneta-15CAD-Kanadyjski-Rok-Krolika-Proof-2023-pudelko
Moneta-15CAD-Kanadyjski-Rok-Krolika-Proof-2023-pudelko-2

Specyfikacja

Metal:
Srebro 999
Nominał:
15 CAD
Waga:
1 uncja (1 oz)
Średnica:
38 mm
Kraj pochodzenia:
Kanada
Rocznik:
2023
Wysyłka:
24 h
Nakład:
18 888
Producent:
The Royal Canadian Mint

Powiązane produkty

Moneta 15 CAD Kanadyjski Rok Królika 2023 Proof - wysyłka 24 h!

Produkt dostępny
Wysyłka: 24 h
359,00 zł

Dostępna liczba: 4 szt.

Ilość

Promocja Mennica
 

Prezentujemy kolejną odsłonę celebracji chińskiego kalendarza przygotowaną przez Kanadyjską Mennicę Królewską. 2023 będzie Rokiem Królika i oficjalnie rozpocznie się 22 stycznia.

Moneta przygotowana jest z czystego srebra o wadze 1 uncji z troską o detale i zainspirowana tradycją ludową. Została wyemitowana w specjalnym nakładzie 18 888 monet.

Dostarczana jest w eleganckim czarnym etui, zapakowanym dodatkowo w czerwone pudełko zewnętrzne, które przywołuje na myśl chiński noworoczny zwyczaj wręczania „szczęśliwych pieniędzy” w czerwonej kopercie.

Moneta ta może być interesującym prezentem dla osób urodzonych pod znakiem Królika. Według tradycji przyjmą one cechy Królika, który jest symbolem inteligencji, przyjaźni oraz dobroduszności, a także charakteryzuje się kreatywnością i spokojem, a jednocześnie gotowością do działania.

Wygląd monety KANADYJSKI ROK KRÓLIKA PROOF 2023

Rewers monety to projekt Lily Kao zainspirowany chińską sztuką ludową. Według legendy o Księżycowym Króliku jest on zaufanym towarzyszem Chang’e – bogini księżyca. Na rewersie królik przeskakuje właśnie nad półksiężycem, który jest symbolem nowego początku. Wokół zwierzęcia wybito chiński symbol królika, rok 2023, nominał oraz kraj emisji – CANADA.

Na awersie widnieje popiersie Królowej Elżbiety II. Jest to portret autorstwa Susanny Blunt. Wokół monety widnieją napisy „ELIZABETH II” oraz „D.G. REGINA”, oznaczający „z łaski Bożej, królowa”.

Przy większych zamówieniach istnieje możliwość negocjacji cen.

Ponieważ występują częste wahania kursowe metali szlachetnych, wymagamy, aby zamówienie zostało opłacone i zaksięgowane w ciągu 1 dnia roboczego.

Termin wysyłki zamówienia wynosi 1 dzień roboczy w przypadku towarów oznaczonych jako "Wysyłka 24h" lub do maksymalnie 15 dni roboczych w przypadku pozostałych towarów. Termin wysyłki liczony jest od momentu zaksięgowania wpłaty.

Informujemy, że w przypadku zakupienia towarów w wysyłce 24h oraz do 15 dni roboczych w jednym zamówieniu, towary zostaną wysłane w ciągu 15 dni roboczych. Jeśli chcą Państwo otrzymać zamówienie szybciej, prosimy o rozdzielanie zamówień w wysyłce 24h oraz tych w wysyłce standardowej.

Zdjęcia prezentowane na stronie są przykładowe. Produkty mogą różnić się od prezentowanych zdjęć. W przypadku monet, w sprzedaży znajdują się monety z obecnego rocznika lub roczników poprzednich.

Sztabki i monety oferowane przez Mennicę Skarbową są produktami pochodzącymi z renomowanych mennic zrzeszonych w London Bullion Market Association m.in.: Heraeus, Argor Heraeus, Valcambi, Metalor, C.Hafner, Perth Mint, Münze Österreich, PAMP, Umicore, Rand Refinery, UBS, Degussa lub innych emitentów wymienionych w parametrach produktu. Wyjątek mogą stanowić towary wchodzące w skład tzw. złota i srebra niesortowanego. Wybór producenta sztabek dokonywany jest losowo na etapie realizacji zamówienia i uzależniony jest od aktualnych stanów magazynowych Spółki.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.