Wysyłka 24 h
zlota-sztabka-1g-PAMP

Specyfikacja

Metal:
Złoto 999,9
Waga:
1 g
Kraj pochodzenia:
Szwajcaria
Wysyłka:
24 h
Producent:
PAMP

1 g Sztabka złota PAMP - wysyłka 24 h!

Produkt chwilowo niedostępny
Wysyłka: 24 h
329,00 zł

Dostępna liczba: 0 szt.

Ilość

Powiadom mnie o dostępności
Promocja Mennica
 

Sztabka lokacyjna, stworzona z najwyższej próby złota (999.9), o wadze 1 g, stanowi prawdziwą perełkę w światku inwestycji. To wyjątkowy produkt, pochodzący z renomowanej mennicy PAMP w Szwajcarii, która zdobyła akredytację LBMA oraz zdobyła uznanie i zaufanie na globalnym rynku rafinerii. To gwarantuje, że prezentowana sztabka złota to bez wątpienia inwestycja najwyższej jakości oraz niezwykle bezpieczny sposób na ulokowanie swojego kapitału.

Niezwykła jakość i prestiż mennicy PAMP są potwierdzone nie tylko przez liczne certyfikaty, ale także przez specjalne opakowanie ochronne typu CertiCard, które towarzyszy każdej sztabce. CertiCard pełni nie tylko funkcję ochronną, chroniąc sztabkę przed potencjalnymi uszkodzeniami, ale także dostarcza kluczowe informacje na temat tego wyjątkowego kawałka złota. Na opakowaniu znajduje się logo mennicy (PAMP SUISSE), informacja o masie (1 g), rodzaj kruszcu (złoto - AU), próba (999,9) oraz numer seryjny. Dodatkowo, sztabka została ozdobiona charakterystycznym znakiem rozpoznawczym mennicy - wizerunkiem bogini Fortuny, która w rzymskiej mitologii była uważana za osobę kierującą ludzkimi losami. Bogini Fortuna jest przedstawiona z zasłoniętymi oczami oraz z rogiem obfitości. To symbol, który już w czasach Cesarstwa Rzymskiego zdobił monety. Obecnie, ta wyjątkowa ikona jest zastrzeżona przez mennicę PAMP, co dodaje sztabce jeszcze większej wartości.

Sztabka posiada także innowacyjne zabezpieczenie PAMP VERISCAN, co pozwala każdemu inwestorowi na samodzielne zweryfikowanie jej autentyczności. Technologia VERISCAN bazuje na fakcie, że mikropowierzchnia każdej sztabki jest unikalna. W celu potwierdzenia autentyczności sztabki wystarczy zainstalować aplikację VERISCAN na swoim iPhonie i zeskanować jej powierzchnię. To szybkie i niezawodne narzędzie, które gwarantuje inwestorom spokój i pewność co do oryginalności ich inwestycji.

Inwestowanie w złoto, szczególnie w tak wyjątkowe sztabki jak ta, jest mądrym i pewnym sposobem na zabezpieczenie swojego kapitału. Złoto od wieków uważane jest za bezpieczną przystań w czasach niepewności ekonomicznej. Teraz, dzięki sztabce lokacyjnej od mennicy PAMP, możesz uczynić ten krok w stronę stabilności finansowej. Nie czekaj, zainwestuj już teraz w to wyjątkowe dzieło rzemiosła menniczego i poczuj pewność, która towarzyszy inwestycjom w złoto najwyższej jakości.

Przy większych zamówieniach istnieje możliwość negocjacji cen.

Ponieważ występują częste wahania kursowe metali szlachetnych, wymagamy, aby zamówienie zostało opłacone i zaksięgowane w ciągu 1 dnia roboczego.

Termin wysyłki zamówienia wynosi 1 dzień roboczy w przypadku towarów oznaczonych jako "Wysyłka 24h" lub do maksymalnie 15 dni roboczych w przypadku pozostałych towarów. Termin wysyłki liczony jest od momentu zaksięgowania wpłaty.

Informujemy, że w przypadku zakupienia towarów w wysyłce 24h oraz do 15 dni roboczych w jednym zamówieniu, towary zostaną wysłane w ciągu 15 dni roboczych. Jeśli chcą Państwo otrzymać zamówienie szybciej, prosimy o rozdzielanie zamówień w wysyłce 24h oraz tych w wysyłce standardowej.

Zdjęcia prezentowane na stronie są przykładowe. Produkty mogą różnić się od prezentowanych zdjęć. W przypadku monet, w sprzedaży znajdują się monety z obecnego rocznika lub roczników poprzednich.

Sztabki i monety oferowane przez Mennicę Skarbową są produktami pochodzącymi z renomowanych mennic zrzeszonych w London Bullion Market Association m.in.: Heraeus, Argor Heraeus, Valcambi, Metalor, C.Hafner, Perth Mint, Münze Österreich, PAMP, Umicore, Rand Refinery, UBS, Degussa lub innych emitentów wymienionych w parametrach produktu. Wyjątek mogą stanowić towary wchodzące w skład tzw. złota i srebra niesortowanego. Wybór producenta sztabek dokonywany jest losowo na etapie realizacji zamówienia i uzależniony jest od aktualnych stanów magazynowych Spółki.

Produkt dodany do listy życzeń