Wysyłka 24 h
zlota-moneta-LiscMintmarkW1oz-awers
zlota-moneta-LiscMintmarkW1oz-rewers
zlota-moneta-LiscMintmarkW1oz-p

Specyfikacja

Metal:
Złoto 999,9
Nominał:
50 CAD
Waga:
1 uncja (1 oz)
Średnica:
30 mm
Kraj pochodzenia:
Kanada
Rocznik:
2021
Wysyłka:
24 h
Producent:
The Royal Canadian Mint

Powiązane produkty

Złota moneta 50 CAD Kanadyjski Liść Klonowy MINTMARK 2021 Proof - wysyłka 24 h!

Produkt dostępny
Wysyłka: 24 h
15 499,00 zł

Dostępna liczba: 3 szt.

Ilość

Promocja Mennica
 

Złota moneta Kanadyjski Liść Klonowy ze znakiem menniczym W to unikatowy produkt od The Royal Canadian Mint. Ukazała się ona limitowanym nakładem. Złota moneta wybita została z najwyższej próby kruszcu, a jej waga to jedna uncja.

Rewers i awers złotej monety to nowe i urzekające wykończenie inspirowane architekturą zakładu The Royal Canadian Mint w Winnipeg, Manitoba. W 2020 r. jednostki Kanadyjskiej Mennicy znajdujące się w Ottawie i Winnipeg połączyły siły, aby stworzyć niepowtarzalną i urzekającą monetę kolekcjonerską – Kanadyjski Liść Klonowy - w nowej odsłonie.

Wygląd złotej monety 50 CAD Kanadyjski Liść Klonowy MINTMARK 2021 Proof

Rewers złotej monety prezentuje liść klonu, jeden z symboli Kanady. Obok niego wybito charakterystyczną literę W – znak menniczy. Na rewersie znajdziemy również informacje o wadze i próbie złota oraz kraju emitenta.

Awers złotej monety przedstawia podobiznę królowej Elżbiety II. Nad popiersiem monarchini wybito napis: Elizabeth II. Na awersie wskazano również wartość nominalną i rok bicia złotej monety.

Złota moneta Kanadyjski Liść Klonowy – Znak Menniczy W to kolejny niezwykły produkt od The Royal Canadian Mint. Moneta została wybita ze złota o najwyższej próbie, a jej waga to jedna uncja.

Przy większych zamówieniach istnieje możliwość negocjacji cen.

Ponieważ występują częste wahania kursowe metali szlachetnych, wymagamy, aby zamówienie zostało opłacone i zaksięgowane w ciągu 1 dnia roboczego.

Termin wysyłki zamówienia wynosi 1 dzień roboczy w przypadku towarów oznaczonych jako "Wysyłka 24h" lub do maksymalnie 15 dni roboczych w przypadku pozostałych towarów. Termin wysyłki liczony jest od momentu zaksięgowania wpłaty.

Informujemy, że w przypadku zakupienia towarów w wysyłce 24h oraz do 15 dni roboczych w jednym zamówieniu, towary zostaną wysłane w ciągu 15 dni roboczych. Jeśli chcą Państwo otrzymać zamówienie szybciej, prosimy o rozdzielanie zamówień w wysyłce 24h oraz tych w wysyłce standardowej.

Zdjęcia prezentowane na stronie są przykładowe. Produkty mogą różnić się od prezentowanych zdjęć. W przypadku monet, w sprzedaży znajdują się monety z obecnego rocznika lub roczników poprzednich.

Sztabki i monety oferowane przez Mennicę Skarbową są produktami pochodzącymi z renomowanych mennic zrzeszonych w London Bullion Market Association m.in.: Heraeus, Argor Heraeus, Valcambi, Metalor, C.Hafner, Perth Mint, Münze Österreich, PAMP, Umicore, Rand Refinery, UBS, Degussa lub innych emitentów wymienionych w parametrach produktu. Wyjątek mogą stanowić towary wchodzące w skład tzw. złota i srebra niesortowanego. Wybór producenta sztabek dokonywany jest losowo na etapie realizacji zamówienia i uzależniony jest od aktualnych stanów magazynowych Spółki.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.