Wysyłka 24 h
zlota-moneta-skarby-australii-perly-2011-awers
zlota-moneta-skarby-australii-perly-2011-rewers

Specyfikacja

Metal:
Złoto 999,9
Nominał:
100 AUD
Waga:
1 uncja (1 oz)
Średnica:
36,10 mm
Kraj pochodzenia:
Australia
Rocznik:
2011
Wysyłka:
24 h
Producent:
The Perth Mint

Powiązane produkty

Złota moneta Skarby Australii: Perły 2011 - wysyłka 24 h!

Ostatnie sztuki w magazynie
Wysyłka: 24 h
13 599,00 zł

Dostępna liczba: 1 szt.

Ilość

Promocja Mennica
 

Złota moneta Skarby Australii: Perły - Doskonała Inwestycja w Luksus

Zapraszamy do odkrycia piątej odsłony zachwycającej serii Skarby Australii - doskonałej okazji inwestycyjnej, która stoi teraz przed Tobą. To wyjątkowe dzieło, wyprodukowane przez cenionego producenta The Perth Mint, stanowi prawdziwy klejnot w świecie numizmatyki inwestycyjnej.

Perła - Kwintesencja Elegancji

Rewers tej złotej monety to przede wszystkim przepiękna ekspozycja prawdziwej perły. To niezwykłe połączenie doskonałego rzemiosła i piękna natury, które zostaje uwiecznione na złocie o najwyższej próbie. Perła, symbol luksusu i wyrafinowania, jest centralnym punktem tej monety, otoczona misternymi zdobieniami, które nadają jej niepowtarzalny charakter. To nie tylko inwestycja, to dzieło sztuki.

Awers - Korona Królowej

Awers tej wyjątkowej złotej monety prezentuje popiersie królowej Elżbiety II. To hołd złożony Jej Królewskiej Mości, który dodaje monetce dostojeństwa i prestiżu. Obok wizerunku królowej znajduje się napis "Elizabeth II", stanowiący potwierdzenie autentyczności i legalności tej inwestycji. Dodatkowo, na awersie znajdują się informacje niezbędne dla inwestora: waga i próba materiału, rok emisji, kraj emitenta oraz wartość nominalna.

Zabezpiecz Swoją Przyszłość Z Luksusem

Złota moneta Skarby Australii: Perły to nie tylko inwestycja, to szansa na zabezpieczenie swojej przyszłości w niezwykle elegancki sposób. Złoto od wieków było symbolem bogactwa i stabilności, a teraz masz możliwość uczynienia go częścią swojego portfolio inwestycyjnego. Dzięki wysokiej jakości wykonania, ta moneta nie tylko zyskuje na wartości, ale także zachwyca swoim wyglądem.

Niezrównana Jakość The Perth Mint

The Perth Mint, jako producent tej monety, cieszy się uznaniem na całym świecie. Ich wyroby są gwarantem najwyższej jakości i staranności wykonania. Dlatego właśnie ta moneta jest tak pożądana przez kolekcjonerów i inwestorów na całym świecie. Wybita z materiału najwyższej próby, jest synonimem nie tylko luksusu, ale także pewności inwestycji.

Złota moneta Skarby Australii: Perły to nie tylko inwestycja, to manifestacja luksusu i elegancji. To szansa na zabezpieczenie swojego kapitału w sposób nie tylko mądry, ale także piękny. Pozyskaj swój egzemplarz już teraz i dołącz do grona tych, którzy rozumieją, że inwestowanie może być jednocześnie przyjemne i dochodowe. Nie czekaj, zainwestuj w przyszłość z klasą!

Przy większych zamówieniach istnieje możliwość negocjacji cen.

Ponieważ występują częste wahania kursowe metali szlachetnych, wymagamy, aby zamówienie zostało opłacone i zaksięgowane w ciągu 1 dnia roboczego.

Termin wysyłki zamówienia wynosi 1 dzień roboczy w przypadku towarów oznaczonych jako "Wysyłka 24h" lub do maksymalnie 15 dni roboczych w przypadku pozostałych towarów. Termin wysyłki liczony jest od momentu zaksięgowania wpłaty.

Informujemy, że w przypadku zakupienia towarów w wysyłce 24h oraz do 15 dni roboczych w jednym zamówieniu, towary zostaną wysłane w ciągu 15 dni roboczych. Jeśli chcą Państwo otrzymać zamówienie szybciej, prosimy o rozdzielanie zamówień w wysyłce 24h oraz tych w wysyłce standardowej.

Zdjęcia prezentowane na stronie są przykładowe. Produkty mogą różnić się od prezentowanych zdjęć. W przypadku monet, w sprzedaży znajdują się monety z obecnego rocznika lub roczników poprzednich.

Sztabki i monety oferowane przez Mennicę Skarbową są produktami pochodzącymi z renomowanych mennic zrzeszonych w London Bullion Market Association m.in.: Heraeus, Argor Heraeus, Valcambi, Metalor, C.Hafner, Perth Mint, Münze Österreich, PAMP, Umicore, Rand Refinery, UBS, Degussa lub innych emitentów wymienionych w parametrach produktu. Wyjątek mogą stanowić towary wchodzące w skład tzw. złota i srebra niesortowanego. Wybór producenta sztabek dokonywany jest losowo na etapie realizacji zamówienia i uzależniony jest od aktualnych stanów magazynowych Spółki.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.