Wysyłka 24 h
zlote-monety-moneta-australijski-kangur-1-10-uncji-zlota-rewers
zlote-monety-moneta-australijski-kangur-1-10-uncji-zlota-awers

Specyfikacja

Grubość:
1,35 mm
Metal:
Złoto 999,9
Nominał:
15 AUD
Waga:
1/10 uncji (1/10 oz)
Średnica:
16,10 mm
Kraj pochodzenia:
Australia
Rocznik:
Losowy
Wysyłka:
24 h
Producent:
The Perth Mint

Złota moneta Australijski Kangur 1/10 uncji - wysyłka 24 h!

Produkt chwilowo niedostępny
Wysyłka: 24 h
1 118,00 zł

Dostępna liczba: 0 szt.

Ilość

Rabat przy zakupie większej ilości

Ilość Cena za sztukę Oszczędzasz
od 10 1106 zł od 111 zł
od 50 1095 zł od 1118 zł
Powiadom mnie o dostępności
Promocja Mennica
 

Kangur Australijski to moneta charakteryzująca się dużą rozpoznawalnością i wyjątkowym wizerunkiem. Co roku zmienia swój rewers co dodaje jej symbolicznej wartości kolekcjonerskiej, jednocześnie będąc idealną inwestycją.

Australijski Kangur wykonany jest z czystego złota o próbie 999,9, a jego wartość nominalna wynosi 25 dolarów australijskich. 1/10 uncji oznacza, że moneta waży 3,1 grama. 

Monety produkuje Mennica Perth, należąca do Gold Corporation, pochodząca z Australii i produkująca od 1987 roku mi.in. monety bulionowe.

Jak wygląda Australijski Kangur 1/10 uncji złota?

Pierwotnie na monetach pojawiał się obraz samorodka złota, który został zmieniony w 1989 roku na wizerunek torbacza. Na rewersie widnieje również napis - Austrailian Kangaroo będący nazwą monety, rok wybicia oraz jej próbę i wagę.

Awers przedstawia wizerunek Królowej Elżbiety II z nominałem i informacją o państwie emitującym monetę. 

Przy większych zamówieniach istnieje możliwość negocjacji cen.

Ponieważ występują częste wahania kursowe metali szlachetnych, wymagamy, aby zamówienie zostało opłacone i zaksięgowane w ciągu 1 dnia roboczego.

Termin wysyłki zamówienia wynosi 1 dzień roboczy w przypadku towarów oznaczonych jako "Wysyłka 24h" lub do maksymalnie 15 dni roboczych w przypadku pozostałych towarów. Termin wysyłki liczony jest od momentu zaksięgowania wpłaty.

Informujemy, że w przypadku zakupienia towarów w wysyłce 24h oraz do 15 dni roboczych w jednym zamówieniu, towary zostaną wysłane w ciągu 15 dni roboczych. Jeśli chcą Państwo otrzymać zamówienie szybciej, prosimy o rozdzielanie zamówień w wysyłce 24h oraz tych w wysyłce standardowej.

Zdjęcia prezentowane na stronie są przykładowe. Produkty mogą różnić się od prezentowanych zdjęć. W przypadku monet, w sprzedaży znajdują się monety z obecnego rocznika lub roczników poprzednich.

Sztabki i monety oferowane przez Mennicę Skarbową są produktami pochodzącymi z renomowanych mennic zrzeszonych w London Bullion Market Association m.in.: Heraeus, Argor Heraeus, Valcambi, Metalor, C.Hafner, Perth Mint, Münze Österreich, PAMP, Umicore, Rand Refinery, UBS, Degussa lub innych emitentów wymienionych w parametrach produktu. Wyjątek mogą stanowić towary wchodzące w skład tzw. złota i srebra niesortowanego. Wybór producenta sztabek dokonywany jest losowo na etapie realizacji zamówienia i uzależniony jest od aktualnych stanów magazynowych Spółki.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.