Wysyłka 24 h
zlote-monety-moneta-lisc-klonowy-single-mine-1-uncja-zlota-1
zlote-monety-moneta-lisc-klonowy-single-mine-1-uncja-zlota-2
zlote-monety-moneta-lisc-klonowy-single-mine-1-uncja-zlota-3
zlota-moneta-kanadyjski-lisc-klonowy-single-mine-1-oz-rewers

Specyfikacja

Grubość:
2,87 mm
Metal:
Złoto 999,9
Nominał:
50 CAD
Waga:
1 uncja (1 oz)
Średnica:
30 mm
Kraj pochodzenia:
Kanada
Rocznik:
Losowy
Wysyłka:
24 h
Producent:
The Royal Canadian Mint

Powiązane produkty

Moneta Kanadyjski Liść Klonowy Single Mine 1 uncja złota- wysyłka 24 h!

Produkt chwilowo niedostępny
Wysyłka: 24 h
10 168,00 zł

Dostępna liczba: 0 szt.

Ilość

Powiadom mnie o dostępności
Promocja Mennica
 

Prezentujemy unikalną odsłonę Kanadyjskiego Liścia Klonu. Ten egzemplarz wykonany został z najczystszego złota pochodzącego wyłącznie z jednej kanadyjskiej kopalni, konkretnie kopalni Meliadine w Nunavat zarządzanej przez spółkę Agnico Eagle. Przedsiębiorstwo jest największym w Kanadzie i trzecim na świecie producentem pod względem ilości wydobywanego złota. Firma przykłada dużą wagę do etycznego i ekologicznego sposobu wydobycia kruszcu. Cechę tę podkreślono na rewersie monety w postaci Privy Mark.

Moneta Kanadyjski Liść Klonu jest jedną z najczystszych pod względem zawartości kruszcu monet bulionowych na świecie. Niezrównana czystość, wyjątkowy design i zaawansowane zabezpieczenia sprawiają, że jest niezwykle ceniona przez inwestorów.

Jak wygląda Kanadyjski Liść Klonowy Single Mine?

Rewers prezentuje liść klonu, który jest symbolem narodowym Kanady. Na pierwszy rzut oka moneta wygląda jak standardowy Kanadyjski Liść Klonowy, jednak czujne oko zauważy tzw. Privy Mark, w postaci ręki podtrzymującej kulę ziemską. Ma on symbolizować ekologiczny i dbający od środowisko sposób wydobycia złota w kopalni Meliadine. Na rewersie znajduje się także wygrawerowana nazwa kraju, poziom czystości złota – 9999, a także informacja o wadze kruszcu.

Awers monety przedstawia wizerunek Królowej Elżbiety II, z wygrawerowanym powyżej napisem „ELIZABETH II”, z kolei poniżej znajduje się nominał i rok emisji tej złotej monety. 

Moneta zamknięta jest w oryginalnym i eleganckim blistrze, który jednocześnie stanowi certyfikat czystości złota.

Złota moneta Liść Klonu Kopania Meliadine o wadze 1 uncji, wybita przez Royal Canadian Mint w 2022 roku.

Przy większych zamówieniach istnieje możliwość negocjacji cen.

Ponieważ występują częste wahania kursowe metali szlachetnych, wymagamy, aby zamówienie zostało opłacone i zaksięgowane w ciągu 1 dnia roboczego.

Termin wysyłki zamówienia wynosi 1 dzień roboczy w przypadku towarów oznaczonych jako "Wysyłka 24h" lub do maksymalnie 15 dni roboczych w przypadku pozostałych towarów. Termin wysyłki liczony jest od momentu zaksięgowania wpłaty.

Informujemy, że w przypadku zakupienia towarów w wysyłce 24h oraz do 15 dni roboczych w jednym zamówieniu, towary zostaną wysłane w ciągu 15 dni roboczych. Jeśli chcą Państwo otrzymać zamówienie szybciej, prosimy o rozdzielanie zamówień w wysyłce 24h oraz tych w wysyłce standardowej.

Zdjęcia prezentowane na stronie są przykładowe. Produkty mogą różnić się od prezentowanych zdjęć. W przypadku monet, w sprzedaży znajdują się monety z obecnego rocznika lub roczników poprzednich.

Sztabki i monety oferowane przez Mennicę Skarbową są produktami pochodzącymi z renomowanych mennic zrzeszonych w London Bullion Market Association m.in.: Heraeus, Argor Heraeus, Valcambi, Metalor, C.Hafner, Perth Mint, Münze Österreich, PAMP, Umicore, Rand Refinery, UBS, Degussa lub innych emitentów wymienionych w parametrach produktu. Wyjątek mogą stanowić towary wchodzące w skład tzw. złota i srebra niesortowanego. Wybór producenta sztabek dokonywany jest losowo na etapie realizacji zamówienia i uzależniony jest od aktualnych stanów magazynowych Spółki.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.