Wysyłka 24 h
Moneta Rok Tygrysa 1/2 uncji złota 2022 -...
zlote-monety-moneta-2022-rok-tygrysa-1-2-uncji-zlota-awers

Specyfikacja

Grubość:
2,20 mm
Metal:
Złoto 999,9
Nominał:
50 AUD
Waga:
1/2 uncji (1/2 oz)
Średnica:
25,60 mm
Kraj pochodzenia:
Australia
Rocznik:
2022
Wysyłka:
24 h
Producent:
The Perth Mint

Moneta Rok Tygrysa 1/2 uncji złota 2022 - wysyłka 24 h!

Produkt chwilowo niedostępny
Wysyłka: 24 h
4 840,00 zł

Dostępna liczba: 0 szt.

Ilość

Powiadom mnie o dostępności
Promocja Mennica
 

Złota moneta Roku Tygrysa 2022 - Ekskluzywny Skarb z Australii

Wspaniała kolekcja monet serii Lunar III kontynuuje swój majestatyczny marsz wraz z nadejściem Roku Tygrysa 2022. Przedstawiamy Państwu trzecią odsłonę tej niezwykłej serii, wybitą z najszlachetniejszego złota, w hołdzie chińskiemu kalendarzowi zwierząt. Tygrys dołącza do grona zwierząt Lunar III.

Tygrys - Symbol Siły i Dominacji

Rok Tygrysa 2022 jest wyjątkowym momentem, a ta złota moneta jest prawdziwym dziełem sztuki, stworzonym z niezwykłą precyzją i dbałością o najdrobniejsze detale. Dla miłośników pięknych przedmiotów stanowi ona prawdziwą gratkę.

Wyjątkowy Wygląd

Na rewersie monety, zgodnie z tradycją serii Lunar, znajduje się majestatyczny wizerunek Tygrysa. Jego muskularna sylwetka, groźnie wystawione kły i pozycja na szczycie góry podkreślają jego siłę, dominację i odwagę. To prawdziwe dzieło sztuki, które zachwyca swoją finezją. Obraz Tygrysa uzupełnia subtelny napis "TIGER 2022" oraz chiński znak symbolizujący "Tygrysa", obok którego widnieje mała litera "P" - nieodłączny znak jakości mennicy.

Awers monety jest równie okazały, prezentując portret Królowej Elżbiety II, a pod nią znajduje się jej podpis. Nie brakuje także napisu "AUSTRALIA", wartości nominalnej monety oraz informacji o jej wadze i próbie złota.

Inwestycja i Kolekcja w Jednym

Ta złota moneta bulionowa jest nie tylko pięknym eksponatem kolekcjonerskim, ale także doskonałym sposobem na inwestycję i dywersyfikację portfela. Złoto od wieków jest uważane za bezpieczną przystań dla kapitału, a ta moneta reprezentuje najwyższą jakość i wartość. Dla kolekcjonerów stanowi też możliwość poszerzenia swojej kolekcji księżycowych monet. Seria Lunar rozpoczęła się w 1996 roku, i od tamtej pory zachwyca numizmatyków na całym świecie.

Złota moneta Roku Tygrysa 2022 to wyjątkowy skarb, wykonany z najszlachetniejszego kruszcu, który oddaje hołd chińskiemu kalendarzowi zwierząt. Jej majestatyczny wygląd, niesamowita precyzja wykonania oraz symbolika Tygrysa sprawiają, że stanowi ona niezwykły element każdej kolekcji i doskonałą inwestycję na przyszłość. Nie przegap okazji, by stać się właścicielem tego wyjątkowego dzieła sztuki numizmatycznej!

Przy większych zamówieniach istnieje możliwość negocjacji cen.

Ponieważ występują częste wahania kursowe metali szlachetnych, wymagamy, aby zamówienie zostało opłacone i zaksięgowane w ciągu 1 dnia roboczego.

Termin wysyłki zamówienia wynosi 1 dzień roboczy w przypadku towarów oznaczonych jako "Wysyłka 24h" lub do maksymalnie 15 dni roboczych w przypadku pozostałych towarów. Termin wysyłki liczony jest od momentu zaksięgowania wpłaty.

Informujemy, że w przypadku zakupienia towarów w wysyłce 24h oraz do 15 dni roboczych w jednym zamówieniu, towary zostaną wysłane w ciągu 15 dni roboczych. Jeśli chcą Państwo otrzymać zamówienie szybciej, prosimy o rozdzielanie zamówień w wysyłce 24h oraz tych w wysyłce standardowej.

Zdjęcia prezentowane na stronie są przykładowe. Produkty mogą różnić się od prezentowanych zdjęć. W przypadku monet, w sprzedaży znajdują się monety z obecnego rocznika lub roczników poprzednich.

Sztabki i monety oferowane przez Mennicę Skarbową są produktami pochodzącymi z renomowanych mennic zrzeszonych w London Bullion Market Association m.in.: Heraeus, Argor Heraeus, Valcambi, Metalor, C.Hafner, Perth Mint, Münze Österreich, PAMP, Umicore, Rand Refinery, UBS, Degussa lub innych emitentów wymienionych w parametrach produktu. Wyjątek mogą stanowić towary wchodzące w skład tzw. złota i srebra niesortowanego. Wybór producenta sztabek dokonywany jest losowo na etapie realizacji zamówienia i uzależniony jest od aktualnych stanów magazynowych Spółki.

Produkt dodany do listy życzeń