Wysyłka 24 h
srebrne-monety-moneta-britannia-1-uncja-srebra-rewers
srebrne-monety-moneta-britannia-1-uncja-srebra-tuba
srebrne-monety-moneta-britannia-1-uncja-srebra-awers-krol
srebrne-monety-moneta-britannia-1-uncja-srebra-awers-krolowa

Specyfikacja

Grubość:
3 mm
Metal:
Srebro 999
Nominał:
2 GBP
Waga:
25 uncji (25 oz)
Średnica:
38,61 mm
Kraj pochodzenia:
Wielka Brytania
Rocznik:
Losowy
Wysyłka:
24 h
Producent:
The Royal Mint

Powiązane produkty

TUBA 25 x Moneta Britannia 1 uncja srebra - wysyłka 24 h!

Produkt dostępny
Wysyłka: 24 h
3 609,00 zł

Dostępna liczba: 9 szt.

Ilość

Promocja Mennica
 

Srebrna moneta Britannia została wykonana z wysokiej próby kruszcu. Jej waga to jedna uncja. Producentem srebrnej monety jest The Royal Mint. Prezentowany zestaw to tuba mennicza - 25 x 1 oz.

Britannia to jedna z najpopularniejszych monet bulionowych na świecie. Produkt stanowi idealne rozwiązanie dla osób poszukujących sposobów na dywersyfikację portfela inwestycyjnego.

WYGLĄD MONETY Britannia 25 x 1 uncja srebra TUBA MENNICZA

Rewers srebrnej monety przedstawia Britannię, która jest jednym z symboli Zjednoczonego Królestwa. Wizerunek postaci zmienia się w zależności od roku bicia monety. Na rewersie znajdziemy również informacje o wadze i próbie produktu oraz rok emisji.

Awers srebrnej monety prezentuje popiersie królowej Elżbiety II. Na otoku wybito imię władczyni oraz wskazano wartość nominalną produktu. Britannia 2023 na awersie posiada wizerunek obecnego władcy – Karola III. Zdjęcie monety ma charakter poglądowy. Awers może się różnić w zależności od rocznika. Monety są przydzielane losowo.

Przy większych zamówieniach istnieje możliwość negocjacji cen.

Ponieważ występują częste wahania kursowe metali szlachetnych, wymagamy, aby zamówienie zostało opłacone i zaksięgowane w ciągu 1 dnia roboczego.

Termin wysyłki zamówienia wynosi 1 dzień roboczy w przypadku towarów oznaczonych jako "Wysyłka 24h" lub do maksymalnie 15 dni roboczych w przypadku pozostałych towarów. Termin wysyłki liczony jest od momentu zaksięgowania wpłaty.

Informujemy, że w przypadku zakupienia towarów w wysyłce 24h oraz do 15 dni roboczych w jednym zamówieniu, towary zostaną wysłane w ciągu 15 dni roboczych. Jeśli chcą Państwo otrzymać zamówienie szybciej, prosimy o rozdzielanie zamówień w wysyłce 24h oraz tych w wysyłce standardowej.

Zdjęcia prezentowane na stronie są przykładowe. Produkty mogą różnić się od prezentowanych zdjęć. W przypadku monet, w sprzedaży znajdują się monety z obecnego rocznika lub roczników poprzednich.

Sztabki i monety oferowane przez Mennicę Skarbową są produktami pochodzącymi z renomowanych mennic zrzeszonych w London Bullion Market Association m.in.: Heraeus, Argor Heraeus, Valcambi, Metalor, C.Hafner, Perth Mint, Münze Österreich, PAMP, Umicore, Rand Refinery, UBS, Degussa lub innych emitentów wymienionych w parametrach produktu. Wyjątek mogą stanowić towary wchodzące w skład tzw. złota i srebra niesortowanego. Wybór producenta sztabek dokonywany jest losowo na etapie realizacji zamówienia i uzależniony jest od aktualnych stanów magazynowych Spółki.

Produkt dodany do listy życzeń