Wysyłka 24 h
srebrna-moneta-znaki-zodiaku-waga-20-rubli-rewers
srebrna-moneta-znaki-zodiaku-waga-20-rubli-awers
Produkt chwilowo niedostępny

Srebrna moneta Znaki zodiaku: Waga 20 rubli - wysyłka 24 h!

289,00 zł
Ilość

Sprawdź dostępność w oddziale
X
Powiadom mnie o dostępności
Srebro - aktualny kurs
229.69 PLN / uncja
6,22 PLN / uncja +2.78%
Promocja Mennica
Promocja Mennica

Specyfikacja

Metal:
Srebro
Nominał:
20 BYR
Waga:
28,28 g
Średnica:
38,61 mm
Kraj pochodzenia:
Białoruś
Rocznik:
2009
Wysyłka:
24 h
Nakład:
25 000
Producent:
Mennica Polska
Próba:
925

Srebro - notowania

Stopa zwrotu: --
 

Moneta kolekcjonerska 20 rubli „Waga” z 2009 roku to wyjątkowy egzemplarz z serii „Znaki Zodiaku” emitowanej przez Białoruś. Wykonana z wysokiej jakości srebra próby 0.925, ozdobiona syntetycznymi kryształami, stanowi doskonałą okazję inwestycyjną dla kolekcjonerów i inwestorów poszukujących unikalnych i wartościowych przedmiotów.

Awers

Na awersie znajduje się centralnie umieszczony wizerunek Słońca i Księżyca w obrębie pasa z 12 znakami zodiaku. Pod nimi widnieje znak zodiaku Waga, a wokół niego inskrypcje: „LIBRA” w języku łacińskim oraz „ШАЛІ” w języku białoruskim. U góry znajduje się reliefowy wizerunek godła Białorusi, a u dołu rok emisji oraz oznaczenie próby srebra i znak mennicy.

Rewers

Rewers przedstawia stylizowany wizerunek znaku Wagi, którego oczy zostały inkrustowane syntetycznymi kryształami, tworząc efekt głębi i blasku. Całość otoczona jest geometrycznym ornamentem, podkreślającym unikalność i artystyczną wartość monety.

Inwestycja w unikalny egzemplarz

Moneta 20 rubli „Waga” z 2009 roku to nie tylko piękny element kolekcji, ale także atrakcyjna inwestycja. Z ograniczonym nakładem 25 000 sztuk oraz wysoką jakością wykonania, jej wartość może wzrosnąć z biegiem lat. Dodatkowo, srebro próby 0.925 oraz zastosowanie syntetycznych kryształów jako elementu dekoracyjnego podnoszą jej unikalność na rynku numizmatycznym.

Podsumowanie

Moneta 20 rubli „Waga” z 2009 roku to doskonały wybór dla inwestorów i kolekcjonerów poszukujących wyjątkowych i wartościowych przedmiotów. Jej unikalny design, ograniczony nakład oraz wysoka jakość wykonania sprawiają, że stanowi atrakcyjną inwestycję na przyszłość.

Dzięki swojej rzadkości i artystycznej wartości, moneta ta z pewnością zyska na znaczeniu w oczach kolekcjonerów i inwestorów, stając się cennym elementem każdej kolekcji numizmatycznej.

Przy większych zamówieniach istnieje możliwość negocjacji cen.

Ponieważ występują częste wahania kursowe metali szlachetnych, wymagamy, aby zamówienie zostało opłacone i zaksięgowane w ciągu 1 dnia roboczego.

Termin wysyłki zamówienia wynosi 1 dzień roboczy w przypadku produktów oznaczonych jako „Wysyłka 24h", do 15 dni roboczych dla pozostałych towarów, a maksymalnie do 35 dni roboczych w uzasadnionych przypadkach. Termin ten liczony jest od momentu zaksięgowania wpłaty.

Informujemy, że w przypadku zakupienia towarów w wysyłce 24h oraz do 35 dni roboczych w jednym zamówieniu, towary zostaną wysłane w ciągu 35 dni roboczych. Jeśli chcą Państwo otrzymać zamówienie szybciej, prosimy o rozdzielanie zamówień w wysyłce 24h oraz tych w wysyłce standardowej.

Zdjęcia prezentowane na stronie są przykładowe. Produkty mogą różnić się od prezentowanych zdjęć. W przypadku monet, w sprzedaży znajdują się monety z obecnego rocznika lub roczników poprzednich.

Sztabki i monety oferowane przez Mennicę Skarbową są produktami pochodzącymi z renomowanych mennic zrzeszonych w London Bullion Market Association m.in.: Heraeus, Argor Heraeus, Valcambi, Metalor, C.Hafner, Perth Mint, Münze Österreich, PAMP, Umicore, Rand Refinery, UBS, Degussa lub innych emitentów wymienionych w parametrach produktu. Wyjątek mogą stanowić towary wchodzące w skład tzw. złota i srebra niesortowanego. Wybór producenta sztabek dokonywany jest losowo na etapie realizacji zamówienia i uzależniony jest od aktualnych stanów magazynowych Spółki.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.