e-GAZELA 2019 dla Mennicy Skarbowej!

2019-12-02

 

Niezmiernie miło nam poinformować, że Mennica Skarbowa już po raz szósty z rzędu została laureatem prestiżowej nagrody e-Gazele Biznesu. Wyróżnienie przyznawane jest przedsiębiorstwom, które z roku na rok notują znaczne postępy w obrocie środkami w handlu internetowym. Radością napawa nas fakt, że umacniamy swoją pozycję na rynku e-commerce w Polsce. Jest to ogromna nobilitacja i asumpt do działania na kolejne lata.

 

Wszystko przenosi się do sieci, również handel. Z roku na rok coraz więcej małych i średnich przedsiębiorstw decyduje się na rozpoczęcie przygody z e-handlem. Niektóre stawiają tylko na ten sposób sprzedaży. Coraz większym wyzwaniem staje się wychodzenie naprzeciw Klientom i Kontrahentom oraz poszukiwanie coraz to nowych rozwiązań, które będą udogodnieniem dla nich. Mennica Skarbowa stara się działać na tym polu każdego dnia.

 

Otrzymana nagroda to również dowód na to, że Polacy poszukują coraz chętniej alternatywnych źródeł inwestycji. Szukamy czegoś co zapewni nam trwałość zaoszczędzonych środków, a ryzyko straty zminimalizowane jest do absolutnego minimum. Rynek metali szlachetnych dopiero umacnia się, a wyróżnienie, które otrzymała Mennica Skarbowa – jest dla nas potwierdzeniem, że zmierzamy w dobrym kierunku.

 

Ranking e-Gazele Biznesu przygotowywany jest do 2014 roku (Mennica Skarbowa pojawia się w nim od początku). To najbardziej rzetelny zapis wskazujący na rozwój rynku e-commerce w Polsce, jednocześnie będący bazą kierunków rozwoju na następne lata. Ranking przygotowywany jest we współpracy firmy ARC Rynek i Opinia oraz redakcji „Pulsu Biznesu”, która specjalizuje się w badaniach rynku.

 

Uhonorowanie Mennicy Skarbowej nagrodą e-Gazele Biznesu to zwieńczenie naszej codziennej pracy w sieci, ale również tej w 12 oddziałach w całej Polsce, gdzie na co dzień nasi doradcy służą radą i fachowym wsparciem. Dziękujemy za zaufanie, które Państwo w nas pokładacie i mamy nadzieję, że w kolejnych latach również nie zawiedziemy.
Pokaż więcej wpisów z Grudzień 2019
Zaufane Opinie IdoSell
4.64 / 5.00 130 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2020-03-04
Jestem bardzo zadowolona.
2020-03-20
Wielokrotnie korzystałem z usług Mennicy Skarbowej w Warszawie przy ulicy Jasnej 1 . Perfekcyjne traktowanie klienta , pełen profesjonalizm , uprzejmość , doradztwo no i oczywiście krówki . Polecam wszystkim doradcę pana Jacka Jakubiuka . P.S.
Wykorzystujemy pliki cookies, sygnały nawigacyjne i podobne technologie do analizowania ruchu w witrynie, a także profilowania oraz targetowania treści i reklam. Informacje o tym udostępniamy firmom: Facebook, Google i SalesManago, czyli naszym partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana. Więcej
W zakresie, w jakim uzyskane informacje mogą zostać uznane za Twoje dane osobowe, jesteśmy ich Administratorem (Mennica Skarbowa S.A.).
Zamknij
pixel