MENNICA SKARBOWA – STABILNY PARTNER Z CERTYFIKATEM WIARYGODNOŚCI BIZNESOWEJ

Z dumą i radością dzielimy się informacją o przyznaniu Mennicy Skarbowej jednego z najważniejszych wyróżnień - Certyfikatu Wiarygodności Biznesowej.

Certyfikat przyznawany przez międzynarodową wywiadownię gospodarczą Dun & Bradstreet cieszy tym bardziej, że pochwalić się nim może zaledwie co setna firma na rynku (ok. 1% wszystkich przedsiębiorstw).

Certyfikat to potwierdzenie naszych starań i zasługa przyjętej polityki finansowej, której realizacja przynosi wymierne efekty. To potwierdzenie wysokiego poziomu rentowności oraz zdolności i płynności finansowej spółki.

Analitycy Dun & Bradstreet oceniają wiarygodność firm na bazie analizy moralności płatniczej według programu International Payment Monitor oraz wskaźników finansowych z ostatnich sprawozdań finansowych. Pod uwagę brane są także dane największej w Polsce bazy relacyjnych powiązań korporacyjnych i osobowych.

Wyróżnienie świadczy o naszej wiarygodności i niezwykle dobrej kondycji firmy. Przypomnijmy, że rok 2022 zamknęliśmy z największym w historii poziomem sprzedaży. Do naszych klientów trafiło prawie 5 ton złota w porównaniu z 4,5 tonami w roku 2021, co zapewniło wzrost przychodów o 10% z poziomu 1,07 mld złotych w roku 2021 do 1,22 mld złotych w 2022 roku.

Wraz z certyfikatem, Mennicy Skarbowej nadany został międzynarodowy numer D-U-N-S: 426698720, to jedyny uznawany na całym świecie wskaźnik, który stanowi potwierdzenie rejestracji i prowadzenia działalności przez podmiot gospodarczy.


Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.