JAK WYBRAĆ PREZENT NA ŚWIĘTA
 

Grudzień. Niedługo Święta. Czas na prezenty. Jak twierdzą nasze klientki, biżuteria jest zawsze dobrym prezentem. Pytanie jak wśród tylu ozdób wybrać jedną. Mamy kilka sugestii. Zacznijmy od biżuterii dla pań.
 
KOLCZYKI, NASZYJNIK LUB BRANSOLETKA
 
Wiele kobiet ma swoje preferencje. Warto pójść tym tropem i podarować ulubiony rodzaj ozdoby: kolczyki, naszyjnik, wisiorek lub bransoletkę. Pierścionek to ryzykowny wybór, jeżeli nie znamy rozmiaru. Z kolei łańcuszek jest mało osobisty. Lepszym wyborem jest naszyjnik lub wisiorek (sam lub z pasującym do niego łańcuszkiem).
 
Jeżeli planujemy sprezentować biżuterię o charakterze wieczorowym, np. długie kolczyki z brylantami lub bransoletkę z błyszczącymi kamieniami szlachetnymi, możemy pokusić się o komplet. Komplet może obejmować zestaw kolczyki i naszyjnik, aczkolwiek równie pięknie będzie prezentować się bransoletka z kolczykami lub bransoletka z naszyjnikiem.
 
KOLOR
 
Większość kobiet wybiera albo białe albo żółte złoto. Wybierz kolor, który ona by wybrała. Podobnie jest z kamieniami szlachetnymi. Jeżeli znasz jej ulubiony kolor, wybierz biżuterię w tym właśnie kolorze. Nie tylko sprawisz jej tym przyjemność, ale też nowa ozdoba będzie lepiej komponować się z pozostałą biżuterią, ubraniami i dodatkami, gdyż prawdopodobnie kolor ten dominuje w jej szafie.
 
STYL
 
Klasyczna biżuteria to zwykle bezpieczny wybór. Jest uniwersalna, ponadczasowa i pasuje niemalże do wszystkiego. Może ją założyć kobieta w każdym wieku, więc możesz sprezentować ją zarówno córce, siostrze, mamie jak i babci. Jeżeli dama, której chcesz wręczyć prezent, ma inne preferencje, uwzględnij je oczywiście. Istotny jest również rozmiar. Delikatna biżuteria jest bardziej uniwersalna, aczkolwiek są kobiety, które lubią tylko dużą, wyrazistą biżuterię. Jeżeli nie masz pewności, wybierz delikatniejszą.
 
BIŻUTERIA DLA MĘŻCZYZN
 
A jak jest z biżuterią dla panów? Podobnie, przy czym ponieważ oferta męskiej biżuterii nie jest tak rozbudowana, wybór jest łatwiejszy. Niezależnie od mody, w sytuacjach służbowych i podczas oficjalnych okazji, jedyną biżuterię dżentelmena stanowią: spinki do mankietów, zegarek, obrączka ślubna i ewentualnie rodowy sygnet. Stąd kupując prezent dla mężczyzny mamy do wyboru spinki do mankietów lub zegarek. Jeżeli mamy do czynienia z mężczyzną, który lubi również mniej oficjalne ozdoby, możemy pokusić się też o łańcuszek lub bransoletkę.
 
PREZENT DLA DZIECKA

Dziecku, zwłaszcza dziewczynce, również można sprezentować biżuterię. Małe dziewczynki uwielbiają ozdoby i często podbierają je swoim mamom. Dlaczego więc nie ofiarować małej damie pierwszej pary maleńkich, złotych kolczyków lub wisiorka na łańcuszku? Dla tych z Państwa, którzy preferują bardziej edukacyjne prezenty, mamy też w ofercie srebrne monety z uroczymi zwierzątkami. To świetny wybór, gdy chcemy uczyć dziecko oszczędzania i inwestowania. 
 
Życzymy Państwu Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku oraz wielu cudownych prezentów świątecznych :)

Powiązane produkty

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.