Wysyłka 24 h
opakowanie-na-sztabke-slub-1
opakowanie-na-sztabke-slub-2
opakowanie-na-sztabke-slub-3
opakowanie-na-sztabke-slub-4
opakowanie-na-sztabke-slub-5

Specyfikacja

Wysyłka:
24 h
Wymiary:
17 x 12 cm

Powiązane produkty

Opakowanie prezentowe na sztabkę - Ślub - wysyłka 24 h!

Produkt dostępny
Wysyłka: 24 h
98,00 zł

Dostępna liczba: 20 szt.

Ilość

Promocja Mennica
 

Wyjątkowe dni wymagają wyjątkowej oprawy! Taką okazją niewątpliwie jest dzień ślubu, rozpoczynający niesamowitą przygodę dwojga zakochanych osób.

Złote sztabki stale zyskują na popularności jako prezent z okazji ślubu. W przeciwieństwie do innych podarunków, które z czasem tracą na wartości (w tym wciąż popularnej “koperty” z gotówką), złoto to prezent z potencjałem. Historia pokazuje, że w dłuższej perspektywie może przynieść tylko zysk!

Złoto to zatem idealny wybór na prezent dla młodej pary w dniu ich ślubu, a tak wyjątkowy prezent wymaga odpowiedniej oprawy. Prezentujemy okolicznościowe opakowanie prezentowe na sztabkę w certipack’u*. To opcja praktyczna (możemy bezpiecznie schować wybraną sztabkę) i elegancka. Po latach można z sentymentem wracać do takiej pamiątki, tym bardziej, że opakowanie posiada specjalne miejsce na wpisanie własnych życzeń.

*Opakowanie przystosowane jest do umieszczenia w nim sztabki w CertiPack. Pasuje do sztabek o wadze: 1g - 100 g oraz 1 oz - 5 oz. Oferta dotyczy jedynie opakowania prezentowego - sztabki złota są sprzedawane oddzielnie.

Wymiary opakowania: 17 cm x 12 cm.

Opakowanie prezentowe na sztabkę.

Przy większych zamówieniach istnieje możliwość negocjacji cen.

Ponieważ występują częste wahania kursowe metali szlachetnych, wymagamy, aby zamówienie zostało opłacone i zaksięgowane w ciągu 1 dnia roboczego.

Termin wysyłki zamówienia wynosi 1 dzień roboczy w przypadku towarów oznaczonych jako "Wysyłka 24h" lub do maksymalnie 15 dni roboczych w przypadku pozostałych towarów. Termin wysyłki liczony jest od momentu zaksięgowania wpłaty.

Informujemy, że w przypadku zakupienia towarów w wysyłce 24h oraz do 15 dni roboczych w jednym zamówieniu, towary zostaną wysłane w ciągu 15 dni roboczych. Jeśli chcą Państwo otrzymać zamówienie szybciej, prosimy o rozdzielanie zamówień w wysyłce 24h oraz tych w wysyłce standardowej.

Zdjęcia prezentowane na stronie są przykładowe. Produkty mogą różnić się od prezentowanych zdjęć. W przypadku monet, w sprzedaży znajdują się monety z obecnego rocznika lub roczników poprzednich.

Sztabki i monety oferowane przez Mennicę Skarbową są produktami pochodzącymi z renomowanych mennic zrzeszonych w London Bullion Market Association m.in.: Heraeus, Argor Heraeus, Valcambi, Metalor, C.Hafner, Perth Mint, Münze Österreich, PAMP, Umicore, Rand Refinery, UBS, Degussa lub innych emitentów wymienionych w parametrach produktu. Wyjątek mogą stanowić towary wchodzące w skład tzw. złota i srebra niesortowanego. Wybór producenta sztabek dokonywany jest losowo na etapie realizacji zamówienia i uzależniony jest od aktualnych stanów magazynowych Spółki.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.