Wysyłka 24 h
opakowanie-na-sztabke-komunia-1
opakowanie-na-sztabke-komunia-2
opakowanie-na-sztabke-komunia-3
opakowanie-na-sztabke-komunia-4
Opakowanie prezentowe na sztabkę - I Komunia...
opakowanie-na-sztabke-komunia-6
Opakowanie prezentowe na sztabkę - I Komunia...

Specyfikacja

Wysyłka:
24 h
Wymiary:
17 x 12 cm

Powiązane produkty

Opakowanie prezentowe na sztabkę - I Komunia Święta - wysyłka 24 h!

Produkt chwilowo niedostępny
Wysyłka: 24 h
79,00 zł

Dostępna liczba: 0 szt.

Ilość

Powiadom mnie o dostępności
Promocja Mennica
 

To zdecydowanie dobry i mądry wybór!

Złoto to oryginalny prezent z potencjałem, ze względu na rosnącą wartość kruszcu w perspektywie długoterminowej. Spraw by dzień Pierwszej Komunii Świętej stał się jeszcze bardziej wyjątkowy i zadbaj o przyszłość obdarowanego dziecka.

Aby ten podarunek był jeszcze bardziej elegancki. Prezentujemy okolicznościowe opakowanie prezentowe na sztabkę. Opakowanie po otwarciu posiada miejsca na wpisanie życzeń oraz umieszczenie certipack’u ze sztabką złota*. Dzięki takiej oprawie, wręczana sztabka będzie piękną pamiątką, do której z sentymentem (i wartością) można wracać po latach.

*Opakowanie przystosowane jest do umieszczenia w nim sztabki w CertiPack. Pasuje do sztabek o wadze: 1g - 100 g oraz 1 oz - 5 oz. Oferta dotyczy jedynie opakowania prezentowego - sztabki złota są sprzedawane oddzielnie.

Wymiary opakowania: 17 cm x 12 cm.

Produkt posiada certyfikat FSC®, co gwarantuje zgodność z ekologicznymi standardami Forest Stewardship Council, potwierdzając nasze zaangażowanie w odpowiedzialność środowiskową.

Przy większych zamówieniach istnieje możliwość negocjacji cen.

Ponieważ występują częste wahania kursowe metali szlachetnych, wymagamy, aby zamówienie zostało opłacone i zaksięgowane w ciągu 1 dnia roboczego.

Termin wysyłki zamówienia wynosi 1 dzień roboczy w przypadku towarów oznaczonych jako "Wysyłka 24h" lub do maksymalnie 15 dni roboczych w przypadku pozostałych towarów. Termin wysyłki liczony jest od momentu zaksięgowania wpłaty.

Informujemy, że w przypadku zakupienia towarów w wysyłce 24h oraz do 15 dni roboczych w jednym zamówieniu, towary zostaną wysłane w ciągu 15 dni roboczych. Jeśli chcą Państwo otrzymać zamówienie szybciej, prosimy o rozdzielanie zamówień w wysyłce 24h oraz tych w wysyłce standardowej.

Zdjęcia prezentowane na stronie są przykładowe. Produkty mogą różnić się od prezentowanych zdjęć. W przypadku monet, w sprzedaży znajdują się monety z obecnego rocznika lub roczników poprzednich.

Sztabki i monety oferowane przez Mennicę Skarbową są produktami pochodzącymi z renomowanych mennic zrzeszonych w London Bullion Market Association m.in.: Heraeus, Argor Heraeus, Valcambi, Metalor, C.Hafner, Perth Mint, Münze Österreich, PAMP, Umicore, Rand Refinery, UBS, Degussa lub innych emitentów wymienionych w parametrach produktu. Wyjątek mogą stanowić towary wchodzące w skład tzw. złota i srebra niesortowanego. Wybór producenta sztabek dokonywany jest losowo na etapie realizacji zamówienia i uzależniony jest od aktualnych stanów magazynowych Spółki.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.