Wysyłka 24 h
linijka-mennicza

Specyfikacja

Wysyłka:
24 h
Długość:
18 cm

Linijka Mennicza - wysyłka 24 h!

Produkt dostępny
Wysyłka: 24 h
89,00 zł

Dostępna liczba: 240 szt.

Ilość

Promocja Mennica
 

Odkryj pewność i autentyczność Twoich inwestycji w monety bulionowe dzięki linijce menniczej. Bez względu na to, czy jesteś doświadczonym kolekcjonerem, czy dopiero zaczynasz swoją podróż, nasz produkt pomoże Ci w szybkim i skutecznym sprawdzeniu, czy Twoje monety są prawdziwe.

Każdy numizmatyk i inwestor wie, że autentyczność monet jest kluczowa dla zachowania wartości i zabezpieczenia swoich aktywów. Dlatego warto zaopatrzyć się w profesjonalne narzędzie, które pozwoli na błyskawiczne przetestowanie każdej monety. Linijka mennicza to doskonałe rozwiązanie, które umożliwia ocenę prawdziwości najpopularniejszych monet bulionowych dostępnych na rynku.

Oto lista monet, których autentyczność można zweryfikować za pomocą linijki menniczej:

  1. Wiedeński Filharmonik
  2. Amerykański Orzeł (Uwaga: Ze względu na pojawienie się fałszywych monet z wkładką wolframową, producent linijki menniczej nie gwarantuje poprawności wyników dla Amerykańskiego Orła).
  3. Liść Klonowy
  4. Chińska Panda
  5. Krugerrand (Uwaga: Ze względu na pojawienie się fałszywych monet z wkładką wolframową, producent linijki menniczej nie gwarantuje poprawności wyników dla Krugerranda).
  6. Kangur Australijski
  7. Amerykański Bizon

Linijka mennicza została starannie zaprojektowana, aby umożliwić dokładne pomiary i weryfikację każdej monety. Właściwości, które możesz ocenić za jej pomocą to:

  • Średnica: Połóż monetę w odpowiedniej szczelinie testowej, a linijka pozwoli Ci precyzyjnie zmierzyć jej średnicę. Jeśli moneta jest za duża lub za mała, bądź nie mieści się w szczelinach, może to sugerować, że jest fałszywa.
  • Grubość: Dzięki wgłębieniom wzdłuż krawędzi linijki, możesz łatwo ocenić grubość monety. Zgodność z prawdziwymi wymiarami monety to kluczowy wskaźnik jej autentyczności.
  • Waga: Umieść monetę w odpowiednim wgłębieniu, a linijka mennicza pomoże Ci zweryfikować jej wagę. Jeśli moneta przeważa, można przypuszczać, że jest autentyczna, o ile pozostałe parametry również się zgadzają.

Linijka mennicza to niezastąpione narzędzie dla każdego inwestora. To prosty sposób na uniknięcie potencjalnych oszustw i utraty wartościowych aktywów. Dzięki niej możesz cieszyć się spokojem, wiedząc, że Twoje monety są autentyczne i cenne.

W związku z pojawieniem się na rynku fałszywych monet z wkładką wolframową, producent nie gwarantuje poprawności wyników dla Amerykańskiego Orła oraz Krugerranda.

Dla nas priorytetem jest Twoje zadowolenie i pewność inwestycji. Dlatego linijka mennicza to nie tylko narzędzie, to także symbol zaufania i wiarygodności. Sprawdź autentyczność swoich monet już teraz i ciesz się spokojem.

Przy większych zamówieniach istnieje możliwość negocjacji cen.

Ponieważ występują częste wahania kursowe metali szlachetnych, wymagamy, aby zamówienie zostało opłacone i zaksięgowane w ciągu 1 dnia roboczego.

Termin wysyłki zamówienia wynosi 1 dzień roboczy w przypadku towarów oznaczonych jako "Wysyłka 24h" lub do maksymalnie 15 dni roboczych w przypadku pozostałych towarów. Termin wysyłki liczony jest od momentu zaksięgowania wpłaty.

Informujemy, że w przypadku zakupienia towarów w wysyłce 24h oraz do 15 dni roboczych w jednym zamówieniu, towary zostaną wysłane w ciągu 15 dni roboczych. Jeśli chcą Państwo otrzymać zamówienie szybciej, prosimy o rozdzielanie zamówień w wysyłce 24h oraz tych w wysyłce standardowej.

Zdjęcia prezentowane na stronie są przykładowe. Produkty mogą różnić się od prezentowanych zdjęć. W przypadku monet, w sprzedaży znajdują się monety z obecnego rocznika lub roczników poprzednich.

Sztabki i monety oferowane przez Mennicę Skarbową są produktami pochodzącymi z renomowanych mennic zrzeszonych w London Bullion Market Association m.in.: Heraeus, Argor Heraeus, Valcambi, Metalor, C.Hafner, Perth Mint, Münze Österreich, PAMP, Umicore, Rand Refinery, UBS, Degussa lub innych emitentów wymienionych w parametrach produktu. Wyjątek mogą stanowić towary wchodzące w skład tzw. złota i srebra niesortowanego. Wybór producenta sztabek dokonywany jest losowo na etapie realizacji zamówienia i uzależniony jest od aktualnych stanów magazynowych Spółki.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.