ZAADOPTOWALIŚMY KOALĘ – echa akcji NA RATUNEK KOALOM

2020-02-28

Z powodu niedawnych pożarów i suszy na terenie Australii wiele gatunków zostało narażonych na całkowite wyginięcie. Ucierpiało również ich środowisko naturalne. Według danych WWF w pożarach zginęło i poniosło szkodę ponad miliard gatunków. Najbardziej dotknięte zwierzęta to koale. Według szacunków ucierpiało ponad 10 tysięcy osobników.

Poruszeni tym, co dzieje się w Australii w styczniu br., uruchomiliśmy akcję NA RATUNEK KOALOM. Od każdej zakupionej w tym okresie złotej monety bulionowej – Australijski Kangur 1 oz, część środków przeznaczyliśmy na zbiórkę na rzecz gatunku. Dzisiaj możemy się pochwalić, że wspólnymi siłami udało nam się zebrać imponującą kwotę: 9 000 AUD.

Zebrane środki przekazaliśmy na rzecz Australian Koala Foundation i tym samym wspólnie adoptowaliśmy koalę. Fundacja wspomaga gatunek od 1986 roku, dbając o ich dobro i naturalne środowisko życia. To jedna z czołowych organizacji, która włączyła się w rozpaczliwą walkę o przetrwanie koali po serii pożarów na terenie kraju. Dzięki pomocy darczyńców, dzisiaj mogą odpowiednio zaopiekować się zwierzakami, które przeżyły, trawiący wszystko co napotkał na swojej drodze ogień.

Z tego miejsca pragniemy serdecznie podziękować wszystkim Państwu, którzy włączyliście się w akcję. Bez Waszego wsparcia i entuzjastycznego przyjęcia zbiórki, nie bylibyśmy w stanie zrobić tyle dobra dla tego cierpiącego gatunku. Z serca dziękujemy!
Pokaż więcej wpisów z Luty 2020
Zaufane Opinie IdoSell
4.65 / 5.00 118 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2020-02-18
Jak zwylke profesjonalnie i na czas.
2020-03-17
wszystko dobrze iw terminie. dziekuje
Wykorzystujemy pliki cookies, sygnały nawigacyjne i podobne technologie do analizowania ruchu w witrynie, a także profilowania oraz targetowania treści i reklam. Informacje o tym udostępniamy firmom: Facebook, Google i SalesManago, czyli naszym partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana. Więcej
W zakresie, w jakim uzyskane informacje mogą zostać uznane za Twoje dane osobowe, jesteśmy ich Administratorem (Mennica Skarbowa S.A.).
Zamknij
pixel