PREZENT NA WALENTYNKI

2018-02-08

PREZENT NA WALENTYNKI

Dlaczego biżuteria jest idealnym prezentem na walentynki? Możesz dać jej kwiaty, czekoladki, kartkę z wyznaniem miłości i wiele innych drobiazgów. Czekoladki zjecie tego samego wieczoru. Kwiaty można ususzyć, ale i tak prędzej czy później rozpadną się na kawałki. Kartka jest dobrym pomysłem. Można ją zatrzymać na długo. Ale biżuteria jest wieczna. I zawsze będzie jej o Tobie przypominać.

Jeżeli się jej spodoba, będzie ją nosić zawsze przy sobie. Jeżeli nawet nie trafiłeś w jej upodobania, zatrzyma ją. Schowa głęboko do szkatułki i za każdym razem, gdy będzie szukała tych długich kolczyków, które pasują do tej bordowej sukienki, trafi przypadkiem na prezent od Ciebie. I uśmiechnie się. Znów przypomni sobie ten walentynkowy wieczór. Wieczór z Tobą. Więc czy może być lepszy prezent na walentynki?

Aby jednak zwiększyć szansę, że będzie ją nosiła, proponujemy uwzględnić kilka kwestii:

  • JAKĄ BIŻUTERIĘ ZAKŁADA NAJCZĘŚCIEJ?
Wiele kobiet ma swoje preferencje. Są kobiety, które w ogóle nie noszą bransoletek, gdyż są dla nich niepraktyczne. Są kobiety, które nie mają przekłutych uszu - nie kupuj jej wtedy kolczyków. Są też takie, które nie założą naszyjnika. Uwzględnij jej preferencje. Jaką biżuterię zwykle ma na sobie? 
  • CZY LUBI DUŻE CZY MAŁE OZDOBY?
To też łatwo zauważyć. Są kobiety, które noszą np. tylko maleńkie kolczyki na wkrętki i nie założą długich. Są też takie, które nie widzą sensu zakładania biżuterii, której prawie nie widać. Nosi krótkie czy długie? Woli drobną biżuterię, czy tylko dużą, wyrazistą? Jeżeli nie masz pewności, wybierz delikatniejszą. 
  • KLASYCZNA CZY NOWOCZESNA?
Wiele kobiet lubi nowoczesne ozdoby przypominające np. zakręconego na palcu gwoździa. Jeżeli ma takie upodobania, na pewno zauważyłeś. Jeżeli obawiasz się takich ekstrawagancji, klasyczna biżuteria to zawsze bezpieczny wybór. Jest uniwersalna, ponadczasowa i pasuje niemalże do wszystkiego. 
  • WOLI ŻÓŁTE CZY BIAŁE ZŁOTO?
Większość kobiet wybiera albo białe albo żółte złoto. Wybierz kolor, który ona by wybrała. Podobnie jest z kamieniami szlachetnymi. Jeżeli znasz jej ulubiony kolor, wybierz biżuterię w tym właśnie kolorze.

Wszystkim zakochanym życzymy niezapomnianych walentynek. 
Pokaż więcej wpisów z Luty 2018
Zaufane Opinie IdoSell
4.64 / 5.00 80 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2020-01-27
Szybka profesjonalna obsługa.Ocena5.
2020-04-03
profesionalna obsługa
Wykorzystujemy pliki cookies, sygnały nawigacyjne i podobne technologie do analizowania ruchu w witrynie, a także profilowania oraz targetowania treści i reklam. Informacje o tym udostępniamy firmom: Facebook, Google i SalesManago, czyli naszym partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana. Więcej
W zakresie, w jakim uzyskane informacje mogą zostać uznane za Twoje dane osobowe, jesteśmy ich Administratorem (Mennica Skarbowa S.A.).
Zamknij
pixel