POMOCNA DŁOŃ: MENNICA SKARBOWA WSPARŁA BRACTWO MIŁOSIERDZIA IM. ŚW. BRATA ALBERTA W LUBLINIE

2020-12-14
POMOCNA DŁOŃ: MENNICA SKARBOWA WSPARŁA BRACTWO MIŁOSIERDZIA IM. ŚW. BRATA ALBERTA W LUBLINIE

Okres poprzedzający Święta Bożego Narodzenia to niezwykły czas, pełen magii i radosnego oczekiwania. Właśnie w tym okresie z większą niż zwykle czułością i empatią pochylamy się nad losem i historiami innych ludzi, których życiowe zakręty zaprowadziły czasem w rewiry społecznego zapomnienia. Właśnie takimi osobami są podopieczni Bractwa Miłosierdzia im. św. Brata Alberta.

Nieopodal oddziału Mennicy Skarbowej w Lublinie jest na mapie Polski miejsce, które szczególną dobrocią otacza tych, którzy znaleźli się na marginesie życia społecznego. Mowa o Bractwie Miłosierdzia im. św. Brata Alberta. To organizacja pozarządowa - charytatywna, która prowadzi: jadłodajnię dla najbardziej potrzebujących, Ośrodek Wsparcia dla Bezdomnych, a także Ośrodek Aktywizacji Społecznej i Zawodowej, o Klubie Integracji Społecznej nie zapominając. Słowem to organizacja, która z potrzeby serca opiekuje się tymi, którzy już dawno zostali odsunięci na bruk zapomnienia przez innych.

Dzień w dzień obserwując zmagania i heroiczną walkę Bractwa o lepsze jutro dla każdego z podopiecznych, Mennica Skarbowa postanowiła wesprzeć ich działania. Spółka przekazała na rzecz organizacji 3 000 zł na zakup testów na COVID-19 dla podopiecznych Bractwa Miłosierdzia. Cieszymy się, że po raz kolejny mogliśmy pomóc. Warto pamiętać, że czasem można okazać wielkie serce nawet nie wychodząc z domu.

Dobrze jest móc się dzielić z innymi. Niech zbliżające się Święta Bożego Narodzenia skłonią nas wszystkich do refleksji, czy gdzieś obok nas nie ma kogoś, komu szczególnie dzisiaj w dobie pandemii warto pomóc. Tylko razem możemy sprawić, że codzienność będzie malowała się w lepszych barwach.
Pokaż więcej wpisów z Grudzień 2020
Zaufane Opinie IdoSell
4.59 / 5.00 152 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2020-03-03
Bardzo miła i profesjonalna obsługa krótko mówiąc na 5
2020-03-04
Jestem bardzo zadowolona.
Wykorzystujemy pliki cookies, sygnały nawigacyjne i podobne technologie do analizowania ruchu w witrynie, a także profilowania oraz targetowania treści i reklam. Informacje o tym udostępniamy firmom: Facebook, Google i SalesManago, czyli naszym partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana. Więcej
W zakresie, w jakim uzyskane informacje mogą zostać uznane za Twoje dane osobowe, jesteśmy ich Administratorem (Mennica Skarbowa S.A.).
Zamknij
pixel