PÓŁKOLONIE 2020: POMAGANIE JEST SUPER!

2020-08-19
PÓŁKOLONIE 2020: POMAGANIE JEST SUPER!

Mennica Skarbowa po raz kolejny postanowiła włączyć się do akcji charytatywno-społecznej. Spółka wsparła PÓŁKOLONIE organizowane w Poznaniu dla uczniów szkół podstawowych. Kwota dofinansowania wyniosła 10 000 złotych.

Pandemia COVID-19 i obostrzenia nią podyktowane sparaliżowały nasze życie w ostatnich miesiącach. Nadal nie wiadomo, co przyniesie jesień. Znaków zapytania jest cały czas więcej niż odpowiedzi. Wprowadzone obostrzenia to również szereg utrudnień logistycznych. Tegoroczna edycja półkolonii - organizowanych przez (R)ewolucja - wisiała na włosku. Dlatego, Mennica Skarbowa zdecydowała się na wsparcie wydarzenia.

Dzięki przekazanej kwocie na przestrzeni ostatnich tygodni na terenie Poznania zostało zorganizowanych pięć turnusów półkolonii. Uczestnikami wakacyjnych przygód byli uczniowie między 6 a 12 rokiem życia. Każdy z turnusów obfitował w wiele atrakcji i aktywności dla milusińskich m.in.: tematyczne gry i zabawy sportowe, warsztaty plastyczne, ale również wycieczka do Alpakolandu czy nauka pływania na deskach SUP i kajakach. Dzieci nie mogły narzekać na nudę.

Bardzo nam miło, że mogliśmy włączyć się do akcji. Najlepszym podziękowaniem za dofinansowanie półkolonii było zadowolenie, które malowało się na twarzach uczestników. Doskonałą puentą mogą być słowa Janusza Korczaka - Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat.

Pokaż więcej wpisów z Sierpień 2020
Zaufane Opinie IdoSell
4.64 / 5.00 130 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2020-03-17
wszystko dobrze iw terminie. dziekuje
2020-04-03
profesionalna obsługa
Wykorzystujemy pliki cookies, sygnały nawigacyjne i podobne technologie do analizowania ruchu w witrynie, a także profilowania oraz targetowania treści i reklam. Informacje o tym udostępniamy firmom: Facebook, Google i SalesManago, czyli naszym partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana. Więcej
W zakresie, w jakim uzyskane informacje mogą zostać uznane za Twoje dane osobowe, jesteśmy ich Administratorem (Mennica Skarbowa S.A.).
Zamknij
pixel