MENNICA SKARBOWA LAUREATEM GAZELI BIZNESU 2017

2018-01-31
mennica skarbowa, złoto, gazele biznesu

Z dumą informujemy, że Mennica Skarbowa została laureatem Gazeli Biznesu 2017. To już drugie z rzędu wyróżnienie oraz najlepszy dowód na wzmacniającą się pozycję Spółki.

"Gazele Biznesu” to najbardziej prestiżowe zestawienie małych i średnich przedsiębiorstw w naszym kraju. Tytuł jest przyznawany nieprzerwanie od 2000 roku przez dziennik “Puls Biznesu”. Wśród podstawowych wymogów znajdują się: sprawne zarządzanie, uczciwość oraz dobra kondycja finansowa.

Mennica Skarbowa może poszczycić się już dwiema Gazelami Biznesu - za rok 2016 i 2017. Tym razem Spółka trafiła do pierwszej setki najdynamiczniej rozwijających się firm w Polsce. Coraz wyższa pozycja w rankingu stanowi niepodważalne potwierdzenie wiarygodności i rzetelności Spółki.

Wysiłek włożony w rozwój oraz rosnące zaufanie Klientów zaowocowały także innymi nagrodami. Od 2014 roku Spółka co roku otrzymuje tytuł E-Gazeli Biznesu.

Pokaż więcej wpisów z Styczeń 2018
Zaufane Opinie IdoSell
4.65 / 5.00 117 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2020-03-03
Bardzo miła i profesjonalna obsługa krótko mówiąc na 5
2020-03-17
wszystko dobrze iw terminie. dziekuje
Wykorzystujemy pliki cookies, sygnały nawigacyjne i podobne technologie do analizowania ruchu w witrynie, a także profilowania oraz targetowania treści i reklam. Informacje o tym udostępniamy firmom: Facebook, Google i SalesManago, czyli naszym partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana. Więcej
W zakresie, w jakim uzyskane informacje mogą zostać uznane za Twoje dane osobowe, jesteśmy ich Administratorem (Mennica Skarbowa S.A.).
Zamknij
pixel