Złote monety

ilość znalezionych towarów: 32

Mennica Skarbowa oferuje szereg niezwykłych produktów, których walory docenią najwięksi koneserzy złotych wyrobów. Jednym z wariantów są złote monety, których niepowtarzalny charakter urzeka i stanowi ciekawą alternatywę inwestycyjną. Wśród złotych monet, na szczególną uwagę zasługują monety bulionowe, wykonane z kruszcu o najwyższym współczynniku zawartości złota.            

Inwestycja w złote monety to ciekawa alternatywa dla tradycyjnych złotych sztabek o różnych gramaturach. Monety bulionowe, zwane również monetami lokacyjnymi, dostępne w oddziałach stacjonarnych na terenie całej Polski (Warszawa, Katowice, Kraków, Wrocław, Poznań, Łódź, Rzeszów, Lublin, Białystok, Gdańsk, Zielona Góra i Kielce) oraz w sklepie online, to czyste złoto w wyjątkowej postaci. Wiele z nich posiada również walory numizmatyczne. Złote monety inwestycyjne to przede wszystkim jednak doskonały i bezpieczny sposób na ulokowanie kapitału. Atrakcyjna cena monet bulionowych, a także ich niebanalna forma z pewnością znajdą swoich amatorów nie tylko wśród inwestorów, dla których będą one sposobem na dywersyfikację portfela inwestycyjnego, ale i pośród kolekcjonerów, i miłośników piękna. Złote monety bulionowe reprezentują o wiele więcej niżeli sama wartość kruszcu, dlatego też włączenie ich do własnej kolekcji będzie doskonałą inwestycją na lata, dla przyszłych pokoleń.

Złotych monet oraz całej gamy innych drogocennych przedmiotów, warto szukać na stronie sklepu internetowego, jak również w oddziałach w całej Polsce, w tym w głównej siedzibie Mennicy Skarbowej w Warszawie. Wykonane z kruszców pochodzących z najznamienitszych mennic, dostępne w najwyższych próbach monety, z pewnością urzekną i dadzą wiele satysfakcji szczęśliwym nabywcom. Zapraszamy do zakupów online, kontaktu telefonicznego i mailowego bądź odwiedzenia jednego z oddziałów Mennicy Skarbowej w Warszawie lub innej lokalizacji stacjonarnej w celu obejrzenia niezwykłych monet bulionowych i pozostałych wyrobów ze złota z bliska.

12
Zaufane Opinie IdoSell
4.64 / 5.00 90 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2020-03-20
Wielokrotnie korzystałem z usług Mennicy Skarbowej w Warszawie przy ulicy Jasnej 1 . Perfekcyjne traktowanie klienta , pełen profesjonalizm , uprzejmość , doradztwo no i oczywiście krówki . Polecam wszystkim doradcę pana Jacka Jakubiuka . P.S.
2020-04-02
Bardzo dobry , a przede wszystkim miły i rzeczowy kontakt Szybko wykonana usługa , pomimo trudnościami związanymi z koronawirusem Dziękuję bardzo
Wykorzystujemy pliki cookies, sygnały nawigacyjne i podobne technologie do analizowania ruchu w witrynie, a także profilowania oraz targetowania treści i reklam. Informacje o tym udostępniamy firmom: Facebook, Google i SalesManago, czyli naszym partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana. Więcej
W zakresie, w jakim uzyskane informacje mogą zostać uznane za Twoje dane osobowe, jesteśmy ich Administratorem (Mennica Skarbowa S.A.).
Zamknij
pixel